Archiwum

Z polecenia: Forum Obywatelskiego Rozwoju

Z cyklu: Z polecenia tym razem strona internetowa Fundacji Forum Obywatelskiego Rozwoju – założona w marcu 2007 r. przez prof. Leszka Balcerowicza. www.for.org.pl Wśród wielu poruszanych tematów znajdziemy ciekawą sekcję poświęconą edukacji (w tym konspekty lekcji dla szkół).

W temacie inwestycji / edukacji

(Kliknij rysunek aby powiększyć) Polecam sekcję: komiksy, scenariusze oraz konspekty lekcji dla szkół o tematyce pieniądza, inwestowania. To gotowe do zastosowania materiały w edukacji. Warto polecić w szkołach.Cykliczną inicjatywą jest konkurs na komiks ekonomiczny. Może ktoś zechce wystartować? Po lewej laureat jednej z nagród w 2008 roku (komiks na temat inflacji)

Materiały dostępne na stronach portalu. Tutaj.

 

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz