Archiwum

Opiekun Inwestora na XVII Targach Finansowych

Jak co roku w październiku zapraszamy na nasze stoisko na targach finansowych Twoje Pieniądze w Pałacu Kultury i Nauki. Przez 3 dni (czwartek 13.10 do soboty 15.10) na naszym stoisku (przez większą część targów będę tam osobiście) zapraszam prywatnych inwestorów do rozmów o funduszach inwestycyjnych i o inwestowaniu.

Na stoisku można będzie otrzymać bezpłatny abonament w portalu (dla osób, które takiego abonamentu jeszcze nie posiadają), zadać pytania dotyczące technik inwestowania, produktów inwestycyjnych, a także … zmierzyć się z losem w grze w kości. Czyli sprawdzić czy uda się wybrać lepszy fundusz niż wskaże rzut kością.

Zapraszam także firmy Doradztwa Finansowego chcące bliżej poznać nowy produkt dedykowany dla branży (Opiekun Doradcy).

Co przygotowaliśmy?

Zapraszam do odwiedzenia naszego stoiska numer 1.23 (tuż obok stoiska PWPW) – będzie można np. pobrać kilka kuponów promocyjnych oraz na kilka spotkań/ szkoleń prowadzonych z okazji Targów.W piątek, 14 października tuż po debacie „Różne formy Inwestowania ? standardowe czy niestandardowe”, o godzinie 11:50 będę prowadził półgodzinny warsztat w ramach Programu Edukacyjnego Targów „Fundusze inwestycyjne – co mogą zaoferować inwestorom na ciężkie czasy?”

„Spotkanie z Opiekunem”, sobota 16:00-18:00

W sobotę, 15.10 w godzinach 16:00 – 18:00 zapraszam na 2-godzinne Spotkanie z Opiekunem”.Przedstawię zasady działania portalu, ze szczególnym naciskiem na zasady doboru funduszy. Będzie też część praktyczna pokazująca w jaki sposób budować portfel funduszy w obecnej sytuacji rynkowej. I przykład jednej ze strategii inwestowania. Będzie to też okazja do zadawania pytań.

Miejsce spotkania: biurowiec GOLDEN FLOOR PLAZA, al. Jerozolimskie 123A, 15-te piętro. Sobota: 16:00-18:00.

Spotkanie jest bezpłatne. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja na adres spotkania@opiekuninwestora.pl

Aktualizacja: 12.10.2011 godzina 12:00wolnych miejsc na spotkanie: 24

Spotkanie dla firm Doradztwa Finansowego, piątek 17:00-18:00

W piątek, 14.10 w godzinach 17:00 – 18:00 zapraszam firmy Doradztwa Finansowego na 1-godzinne spotkanie. Omówimy na nim szczegółowo założenia nowego projektu Opiekun Doradcy / Opiekun Zysku kierowanego do firm Doradztwa Finansowego. Podstawowe informacje można odnaleźć na stronie www.opiekundoradcy.pl.
UWAGA – To spotkanie (piątek, 14.10 w godz 17.00-18.00) przeznaczone jest wyłącznie dla Doradców Finansowych i firm Doradztwa Finansowego. W zgłoszeniu prosimy podać: Imię Nazwisko oraz nazwę reprezentowanej firmy, stronę www firmy.

Miejsce spotkania: biurowiec GOLDEN FLOOR PLAZA, al. Jerozolimskie 123A, 15-te piętro. Piątek: 17:00-18:00.

Spotkanie jest bezpłatne. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja na adres spotkania@opiekuninwestora.pl

Aktualizacja: 12.10.2011 godzina 12:00wolnych miejsc na spotkanie: 15

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona – wymagana jest wcześniejsza rejestracja na adres spotkania@opiekuninwestora.pl

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz