Archiwum

To także Twój blog – zaproponuj kolejny temat

Tak – to także Twój blog. Od 2009 publikuję tutaj artykuły o tematyce funduszy i inwestowania. Tematów do publikacji dostarcza aktualna sytuacja na rynkach finansowych, bajki sprzedażowe w reklamach, ciekawostki z branży. A często także pytania ze strony czytelników. I tu moja prośba!

Wkrótce przeczytasz na blogu

[stextbox id=”info”]Artykuły, nad którymi aktualnie pracuję znajdziesz w ramce w prawym menu. Termin ich publikacji to zazwyczaj około tygodnia, dlatego warto wrócić na bloga za kilka dni. Aby być na bieżąco – zapraszam do dołączenia na strony Facebook lub Google Plus.[/stextbox]

Zaproponuj temat artykułu / raportu

  • Znasz ciekawe wydarzenie? Stronę Internetową? Coś czym można podzielić się z czytelnikami?
  • W Twojej skrzynce e-mail pojawiła się ulotka reklamowa i masz wątpliwości co do ‚drobnego druczku’?
  • Twój fundusz opublikował ważną informację, którą warto podzielić się z innymi?
  • Masz pytania o tematyce rynku funduszy, technik inwestowania?
  • Pracownik w banku zapomniał (lub nie chce) o czymś powiedzieć?
  • Zapisy OWU produktu są niezrozumiałe?

Liczę na Twoją aktywność i sugestie. Publikuję tu zarówno dla całkiem początkujących, ale też dla osób, które o inwestowaniu wiedzą więcej.

Prościej już chyba nie można!Pod każdym artykułem znajdziesz pole, do wpisania tematu, który Cię interesuje. Wystarczy wcisnąć: Wyślij!

pozdrawiam i dziękuję za Twoje zaangażowanie,

Remigiusz Stanisławek

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?