Szkolenia

Środa, 8 lutego, 21:00. Bezpłatny webinar: Parasole funduszy. Co to jest i czy warto skorzystać?

Kolejne bezpłatne szkolenie online z cyklu Szkoła Inwestowania Opiekuna Inwestora! Fundusze parasolowe nie mają wbrew nazwie nic wspólnego  z ochroną przed stratą. To dla wielu inwestorów jest oczywiste. Chodzi oczywiście o parasol podatkowy.  Ale … jak działa taki parasol i czy tak naprawdę warto z niego korzystać?  Pokażę, kiedy warto zostawać w parasolu, a kiedy korzyść z braku Belki przy konwersjach w parasolu jednego TFI jest całkowicie nieistotna. Tym hasłem doskonale sprzedają się Plany Systematycznego Oszczędzania, a inwestujący na platformach takich  jak mBank tracą możliwości inwestycyjne trzymając się kurczowo parasola.

[stextbox id=”info”]  Jeżeli wierzysz w hasło „parasol” funduszy jednego TFI – to po tym spotkaniu zupełnie inaczej spojrzysz na to zagadnienie.[/stextbox]

Jak otrzymać kod do bezpłatnego szkolenia online?

Wypełnij formularz na stronie: edukacja.opiekuninwestora.plaby otrzymać dostęp do pokoju szkoleniowego oraz informacje o kolejnych spotkaniach online oraz dodatkowe materiały.System konferencji internetowej nie wymaga żadnej instalacji. Wystarczy podać kod dostępu, włączyć głośniki aby uczestniczyć w spotkaniu.[stextbox id=”info”]Spotkanie na żywo jest bezpłatne. Dostęp do nagrań archiwalnych jest płatny. Nagrania dostępne będą w nowym portalu edukacyjnym.[/stextbox]

Pytania, komentarze?

W trakcie spotkania w pierwszej kolejności będę odpowiadał na pytania zadane na blogu. Zapraszam do komentowania i zadawania pytań.

Czekam na wasze komentarze!

pozdrawiam,

Remigiusz Stanisławek
trener inwestycyjny

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz

komentarze 2