Szkolenia

Szkolenie online 27.08, 21:00: "Mityczny milion na emeryturze"

To pierwsze z cyklu szkoleń z cyklu „Matematyka Emerytalna”. Zamierzam odczarować tę pozornie skomplikowaną wiedzę ‚tajemną‚. Wiem – matematyki specjalnie nie lubimy. Wiem: o matematyce finansowej nie mówi się za wiele w szkołach. Wiemy to wszyscy. Ale czy to zwalnia nas z obowiązku zdobycia podstawowej wiedzy w tym zakresie?

Ta wiedza po prostu należy się naszym ciężko zarobionym oszczędnościom i jest przydatna wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z finansami. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne – nie możesz mieć wymówek co do uczestnictwa w tym cyklu szkoleniowym.

Zarejestruj się już dziś na stronie http://edukacja.opiekuninwestora.pl aby otrzymać dodatkowe informacje.

Informacje organizacyjne

szkolenie-27-08Termin: środa, 27 sierpnia 2014, godzina 21:00
Szkolenie kończymy: 22:30 (zależy od ilości pytań)
Rejestracja:  jest wymagana.

Adres: http://www.opiekuninwestora.pl/skocz/webinar
Dane do logowania (hasło) otrzymasz po rejestracji na stronie http://edukacja.opiekuninwestora.pl

Uwaga: logowanie dostępne będzie na 15 minut przed szkoleniem. Wcześniej zalogowanie nie będzie możliwe.

Konferencja prowadzona jest przez Internet. To bardzo proste. Nie trzeba nic instalować. Wystarczy otworzyć stronę pokoju konferencyjnego (adres zostanie wysłany po rejestracji) oraz wpisać login  podając swoje Imię i Miasto np. Andrzej (Poznań) oraz hasło dostępu (które zostanie wysłane po rejestracji). Spotkanie ma formę prezentacji slajdów ? z moim komentarzem. To także możliwość zadawania pytań, na które na bieżąco odpowiadam.

Twoje pytania?

Pytania można zadawać w trakcie konferencji. Ale ? zapraszam do ich zadawania już teraz w komentarzach. Na te dodatkowe pytania będę udzielał odpowiedzi w trakcie spotkania.

Więcej bezpłatnych szkoleń?

Zaproszenia na więcej bezpłatnych szkoleń o tematyce inwestowania i finansów osobistych otrzymasz rejestrując się (podając e-mail) na stronie: edukacja.opiekuninwestora.pl. Na podany adres e-mail wysyłane będą automatycznie zaproszenia na kolejne szkolenia. Listę wybranych szkoleń z ostatnich lat znajdziesz na tej stronie.

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz