W listopadzie i grudniu 2014 ponownie poprowadzę, kultowe już, szkolenia „Fundusze To Nie Lokata”. To jedyne w Polsce szkolenie dla prywatnych inwestorów na którym nie oferuje się produktów inwestycyjnych. Tym samym zamiast bajek sprzedażowych otrzymasz konkretną, praktyczną wiedzę.

Szkolenia stacjonarne (ponad 220 edycji) prowadzę systematycznie od 2009 roku. Obecnie 1-2 razy do roku.

Wszelkie informacje na temat tegorocznej edycji tych szkoleń (ceny, terminy) przedstawię w trakcie dedykowanego webinaru. Uczestnicy moich szkoleń online wiedzą, że warto uczestniczyć w nich na żywo…

Inwestowanie na rynku funduszy jest proste – ale nie jest trywialne. Nie trzeba być ekspertem – trzeba znać podstawowe zależności. Ta wiedza należy się Twoim oszczędnościom!

[Aktualizacja 20.08.2014: Nagranie ze szkolenia udostępnione zostanie na stronie http://www.funduszetonielokata.pl ]

Informacje organizacyjne

szkolenie-19-08Termin: wtorek, 19 sierpnia 2014, godzina 20:00
Szkolenie kończymy: 21:00 (zależy od ilości pytań)
Rejestracja:  nie jest wymagana.

Dane do logowania:
Adres: http://www.opiekuninwestora.pl/skocz/webinar
Login: w polu Logowania wpisujemy Imię (Miasto), np. Anna (Katowice)
Hasło: na to szkolenie hasło nie jest wymagane

Uwaga: logowanie dostępne będzie na 15 minut przed szkoleniem. Wcześniej zalogowanie nie będzie możliwe.

Konferencja prowadzona jest przez Internet. To bardzo proste. Nie trzeba nic instalować. Wystarczy otworzyć stronę pokoju konferencyjnego (adres zostanie wysłany po rejestracji) oraz wpisać login  podając swoje Imię i Miasto np. Andrzej (Poznań) oraz hasło dostępu (które zostanie wysłane po rejestracji). Spotkanie ma formę prezentacji slajdów ? z moim komentarzem. To także możliwość zadawania pytań, na które na bieżąco odpowiadam.

Twoje pytania?

Pytania można zadawać w trakcie konferencji. Ale ? zapraszam do ich zadawania już teraz w komentarzach. Na te dodatkowe pytania będę udzielał odpowiedzi w trakcie spotkania.

 

Więcej bezpłatnych szkoleń?

Zaproszenia na więcej bezpłatnych szkoleń o tematyce inwestowania i finansów osobistych otrzymasz rejestrując się (podając e-mail) na stronie: edukacja.opiekuninwestora.pl. Na podany adres e-mail wysyłane będą automatycznie zaproszenia na kolejne szkolenia. Listę wybranych szkoleń z ostatnich lat znajdziesz na tej stronie.

UDOSTĘPNIJ

2 KOMENTARZE

  1. Czy w obliczeniach dotyczących strategi opiekun zysku uwzględniono 2% opłaty wstępnej która pobierana jest od wpłat wolnych w polisach inwestycyjnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here