Archiwum

Konferencja Wall Street 2014 z rabatem dla czytelników bloga

Część użytkowników portalu Opiekun Inwestora interesuje się  także tematyką giełdy – jakby nie patrzeć powiązanej przynajmniej z inwestowaniem na rynku funduszy. Będąc członkiem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych nie mogłem nie wspomnieć o konferencji Wall Street – tym bardziej, że organizatorzy zaproponowali 100 zł zniżki na udział w konferencji.

Najprawdopodobniej także będę na tej konferencji – choć trochę zależy to od moich czerwcowych dalszych planów wyjazdowych. Tematyka (dla inwestujących w fundusze) jest także interesująca.

Konferencja WallStreet to:

 • Blisko 1000 uczestników, najbardziej aktywni inwestorzy giełdowi
 • Ponad 100 spółek giełdowych
 • Ponad 20 wykładów
 • 3 panele dyskusyjne o bieżącej sytuacji giełdowej
 • Znani analitycy na wyciągnięcie ręki

Informacje organizacyjne

Termin: 6-8 czerwca 2014

Miejsce:  Hotel Gołębiewski, Karpacz

Cena szkolenia (z rabatem): 890 zł dla członków SII, 1090 zł dla uczestników nie będących członkami SII.

wall-street-kod-rabatowy

Informacje organizatora oraz zapisy na stronie konferencji

Kod rabatowy wartości 100 zł: OPIEKUNSII, do wpisania w formularzu zamówienia (nie sposób przegapić – duży, zielony przycisk).

Tematyka konferencji to nie tylko inwestowanie w akcje

To także możliwość szerszego spojrzenia na rynek oraz udziału w sesjach specjalnych.

Plan konferencji dla pasjonatów giełdy (scalping, analiza techniczna, analiza informacji ze spółek) dostępny jest na stronie konferencji. Natomiast inwestorzy korzystający z funduszy inwestycyjnych na konferencji znajdą wiele ciekawych paneli dyskusyjnych oraz wykładów. Przytoczę kilka z nich, które dla mnie osobiście będą istotnymi elementami konferencji. Z inwestycji na GPW wycofałem się osobiście 5-6 lat temu. Mimo to plan konferencji dla miłośnika funduszy jest bardzo atrakcyjny. Zobaczcie:

 • Ryzyko Systemowe i Rola FED-u w stabilizacji rynku finansowego w USA; Case: JP Morgan – London Whale
 • Dyskusja – Ukraina, OFE i koniec hossy. Udział wezmą: prof. Robert Gwiazdowski i Wojciech Białek
 • WIG30 zwierciadłem stanu polskiej gospodarki – panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli Zarządów Spółek z WIG30
 • Perspektywy koniunktury giełdowej w II połowie 2014 r. – panel dyskusyjny
 • Dokąd zmierza rynek kapitałowy w Polsce – spotkanie z dr. Janem Kulczykiem
 • Łukasz Kwiecień, TFI PZU SA – Portfel czy karabin? ? czyli rozważania o inwestycyjnej taktyce na czas (zimnej) wojny
 • Paweł Małmyga, Dom Maklerski PKO BP – MACD Hook. Strategia inwestycyjna od A do Z

 • O co toczy się gra na rynku kapitałowym? – Spotkanie z Tomaszem Pruskiem, autorem książki „K.I.S.S.”
 • Spotkanie z Maciejem Samcikiem, autorem książki „100 potwornych opowieści o pieniądzach czyli jak żyć, zarabiać i wydawać z głową”

Organizatorzy nie zapomnieli o rozrywce i dodatkowych atrakcjach:

 • w piątek wieczorem koncert zespołu IRA (dla mnie to powrót do licealnych lat…)
 • w sobotę wystąpi Kabaret Limo

W czwartek, 5 czerwca, w przeddzień konferencji odbędzie się dodatkowy trening „Psychologia sukcesu w biznesie i sporcie” prowadzony przez Pawła Jana Mroza. To dodatkowy, całodniowy warsztat rozwoju osobistego. Jeżeli tylko czas pozwoli – z pewnością skorzystam.

Uwaga! Na to szkolenie organizatorzy przygotowali specjalną cena dla uczestników konferencji! Zamiast rynkowej ceny 1200 zł – całodniowy warsztat zamówisz za 199 zł (99 zł dla członków SSI). Pawła Mroza oglądałem w wystąpieniu na National Achievers Congress w październiku 2013. Warto skorzystać.

Jeżeli rozważasz udział w konferencji …

… to zdecydowanie warto od razu przystąpić do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Koszt rocznego członkostwa (90 zł) zwróci się w dodatkowej zniżce przy udziale w konferencji (cena tańsza dla członków SSI). Dodatkowy rabat 100 zł (kupon OPIEKUNSII) także obowiązuje.

wallstreet18

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz

1 komentarz

 • Niestety – osobiście nie będę mógł skorzystać. Akurat 5-go wylatuję na kanadyjskie MDRT zbierać materiały na kolejne publikacje. Zależy mi na przeczytaniu relacji z tej konferencji – po majowym weekendzie przedstawię ciekawą propozycję. Jeżeli uważasz, że możesz napisać taką relację – zajrzyj tu proszę w przyszłym tygodniu.