Archiwum

Czy Twój doradca udostępnił Tobie bezpłatne konto w portalu Opiekun Zysku?

Jeżeli posiadasz polisę inwestycyjną (Axa, Aegon, Generali, Skandia, Nordea, HDI, Aviva, Compensa itp) wiesz z pewnością, że aby zarabiać zamiast liczyć na szczęście warto o zyski zadbać zarządzając takim produktem. Czy Twój doradca udostępnił Tobie odpowiednie narzędzia?

Aby zarządzać funduszami – wystarczy 10-20 minut w miesiącu

  • Od 2008 roku można korzystać z abonamentów portalu Opiekun Inwestora, w zależności od Twojej wiedzy i doświadczenia korzystając z gotowej strategii inwestowania (Opiekun Zysku) oraz dodatkowych narzędzi (Kroczący Stop Loss do monitorowania funduszy, strategie bezpieczne, z gwarancją kapitału, strategie dla rynków zagranicznych) oraz rankingów funduszy oraz listy Okazji Inwestycyjnych. Do tego wiele wiedzy, i dodatkowych szkoleń.
  • Od 2009 roku wielu doradców finansuje swojej grupie Klientów abonamenty w portalu Opiekun Inwestora.
  • Od 2013 roku udostępniamy rozwiązanie (Opiekun Zysku), w którym Klienci mogą otrzymać bezpłatnie dostęp do uproszczonych narzędzi portalu Opiekuna Inwestora

www.opiekunzysku.pl – czy Doradca udostępnił Tobie bezpłatnie konto?

Opiekun Zysku – to portal, udostępniający gotową strategię inwestowania, rankingi funduszy (za model oceny dynamicznej otrzymaliśmy tytuł Innowacja Roku 2009) oraz dodatkowe powiadomienia, i możliwość korzystania z okazji inwestycyjnych.

Dostęp do portalu dla swoich Klientów może udostępnić każdy doradca finansowy. Także gdy dopiero zaczyna pracę w branży doradztwa finansowego.

Doradca nie udostępnił takiego konta?

Najprawdopodobniej nie wiedział, że jest to możliwe. Przekaż Twojemu Doradcy informację o takich możliwościach. I skieruj na stronę Opiekun Doradcy (www.opiekundoradcy.pl).

 

 

 

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz