Szkolenia

Czwartek, 31 maja 2012. Bezpłatne szkolenie na temat produktów inwestycyjnych. IKE, IKZE, Fundusze, Struktury, PSO, Polisy?

Tym razem zapraszam na cykl trzech szkoleń, na których omówię większość z ogólnodostępnych produktów inwestycyjnych. To jedyne tego typu szkolenie przekrojowo omawiające różne produkty oparte o fundusze inwestycyjne (i nie tylko). Wiedzy, którą prezentuję nie znajdziesz w punkcie sprzedaży produktów finansowych na rogu ulicy. Tradycyjnie – będą fakty i omawianie ‚mitów’. Udział w całym cyklu szkoleniowym można otrzymać bezpłatnie

Tematy poruszane na szkoleniu? Ty decydujesz!

Będzie o IKE, IKZE, PSO, Funduszach, polisach  inwestycyjnych, o produktach strukturyzowanych.  Kiedy i na co zwrócić uwagę. Czyli jak świadomie dobierać produkty inwestycyjne.

Temat jest bardzo szeroki, dlatego tym razem w zamian za dostęp do cyklu trzech bezpłatnych szkoleń proszę o wypełnienie krótkiej ankiety. Po prostu napisz:

  • jakie tematy mam w tych spotkaniach poruszyć.
  • Co dla Ciebie, jako inwestora w tych rozwiązaniach jest nie do końca oczywiste – może są to zapisy OWU? Sposób interpretacji opłat? Kwestie podatkowe?

W ten sposób szkolenie będzie najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb. I zawierać będzie tylko najbardziej praktyczną wiedzę.

[stextbox id=”alert” caption=”Jak otrzymać bezpłatny dostęp do szkolenia?”] Hasło do pokoju szkoleniowego udostępnione zostanie po wypełnieniu ankiety (3 pytania) na stronie https://blog.opiekuninwestora.pl/skocz/ankieta15
Uwaga – ankieta dostępna będzie tylko do czwartku, do godziny 16:00.[/stextbox]

To sama praktyczna wiedza

Z mojej strony przygotuję trzy szkolenia zawierające bardzo konkretną i praktyczną wiedzę. Także z możliwością zadawania dodatkowych pytań (w końcu to konferencja online).

W zamian proszę o chwilę zastanowienia i przygotowanie zestawu pytań, tematów i podanie ich w ankiecie.

Dodatkowe pytania?

Proszę kierować na adres szkolenia@opiekuninwestora.pl

Aby być na bieżąco (kilka bezpłatnych szkoleń w miesiącu)

Wypełnij formularz na stronie: edukacja.opiekuninwestora.pl aby otrzymać dostęp do pokoju szkoleniowego oraz informacje o kolejnych spotkaniach online.

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz