Archiwum

Informacje o szkoleniach i wydarzeniach z branży funduszy (nowość na blogu)

Każdego miesiąca prowadzę kilka bezpłatnych szkoleń online. Ale przecież są też inne wydarzenia z branży, które warto promować. Informowałem o nich przy okazji osobnych artykułów. A teraz przygotowałem osobną stronę w formie kalendarza wydarzeń. Sprawdź sam – co ciekawego dzieje się w najbliższych 2-3 miesiącach!

Zapamiętaj ten adres

http://blog.opiekuninwestora.pl/kalendarz

W tym miejscu publikuję informacje o zbliżających się wydarzeniach rynku funduszy inwestycyjnych i nie tylko. To między innymi:

  • informacje o moich szkoleniach online i stacjonarnych
  • informacje o szkoleniach organizowanych przez poszczególne Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych
  • polecane przeze mnie ogólnopolskie wydarzenia networkingowe
  • wyjątkowe szkolenia znanych i sławnych (Bodo Schafer, Brian Tracy, Ivan Misner, Harv Eker…)

Sprawdź harmonogram na najbliższe miesiące.

Masz informację o ciekawym wydarzeniu z branży?

Nie o wszystkich wiem, nie wszystko jestem w stanie śledzić i kontrolować. Dlatego jeżeli wiesz o ciekawym wydarzeniu – prześlij propozycję. Przejdź na stronę: https://blog.opiekuninwestora.pl/zaproponuj-wydarzenie i wypełnij prosty formularz.

Chcesz być na bieżąco?

[ois skin=”Szkolenia”]

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz