Archiwum

Seminarium 'Umysł Milionera' sygnowane przez Harva Eker'a już za 3 tygodnie

Opiekun Inwestora – głównym partnerem, zapraszamy!

I edycja tego szkolenia w Polsce w maju b.r. zgromadziła 2500 uczestników.

To 3-dniowe intensywne szkolenie w dniach 22-24 listopada ponownie zawita do Polski.

Uczestniczyłem w nim w maju – i szczerze polecam, nie tylko pasjonatom rozwoju osobistego jak potocznie (i błędnie) traktowane są tego typu szkolenia.

O Umyśle Milionera napisano wiele. W tym tekście przekazuję moje prywatne, od serca spojrzenie na to wydarzenie – czyli informacje które musisz wiedzieć jadąc na to spotkanie.

Opiekun Inwestora – głównym patronem wydarzenia

Portal Opiekun Inwestora został patronem tego wydarzenia. Kupując szkolenie z poniższego linku otrzymasz dodatkowe bonusy. Cena 650 zł obowiązuje do północy 06.11. Potem wzrasta do 800 zł. To weekend, który może zmienić Twoje życie finansowe na zawsze!

harv-eker Zamów udział w szkoleniu za 650 zł
a otrzymasz dodatkowo bonusy od naszej firmy:

  • 6 miesięcy abonamentu Standard w portalu (wartość 87 zł)
  • kupon 400 zł na szkolenie stacjonarne Fundusze To Nie Lokata w grudniu 2013 (cena szkolenia z rabatem to 777 zł)

 

Ale zanim zakupisz bilety – koniecznie przeczytaj opis szkolenia na stronie, oraz mój komentarz poniżej. Jadąc na szkolenie warto mieć pełną świadomość czego się na nim spodziewać.

Aktualizacja 05.11.2013: Bilety VIP w cenie 1800 zł sztuka są już niedostępne. Zostały tylko bilety General w cenie 650 zł.

PS. Aby otrzymać bonusy prześlij informacje o złożonym zamówieniu na adres pomoc@opiekuninwestora.pl 

PPS. Pamiętaj, aby zapisać się na szkolenie tego linku.

Umysł Milionera – to szkolenie wielowymiarowe

Jeżeli na szkolenie przyjedziesz z pozytywnym nastawieniem to korzystając z tych kilku porad poniżej możesz zdobyć znacznie więcej wiedzy niż po prostu słuchając szkolenia.

Tematyka szkolenia, dużo ćwiczeń pozwalają odnaleźć wiele wiedzy, technik do wykorzystania w różnych dziedzinach życia. W dziedzinach, o których często nawet nie myślimy rozważając przyjazd na takie wydarzenie.

  • doskonali trenerzy – zawsze przyglądam się osobom, które prowadzą szkolenia. Szczególnie gdy są to absolutni profesjonaliści. Nie chodzi tu tylko o sposób poruszania się na scenie, sposoby angażowania publiczności, metody włączania wielu zmysłów do przyjmowania wiedzy, techniki wykonywania powtórek materiału. To także warsztat na żywo, gdzie możesz podpatrzeć w jaki sposób wykorzystywać narzędzia wspierające prowadzenie szkoleń. Jeden z elementów na pewno zaskoczy uczestników – czyli krótki pokaz na żywo jak wygląda praca trenera w modelu ‚Ultimate Trainer”, zapewniam – będzie wesoło 🙂
  • wiedza z zarządzania finansami – dla osób, które czytały książki Harva Ekera nie będzie to odkrywcze. Ale – sposób w jaki zostanie to pokazane i przekazane będzie inspirujący. Kto nie czytał – niech nie czyta – i obejrzy na żywo – zdecydowanie bardziej zapadnie w pamięć
  • zerwanie z negatywnymi przekonaniami dotyczącymi pieniędzy – to jeden z głównych wątków szkolenia
  • organizacja wydarzenia na kilka tysięcy osób – to znów ciekawe doświadczenie. Warto przyjechać wcześniej i zobaczyć w jaki sposób i jaką ilością osób ogarnia się taką grupę uczestników, catering itp. Nigdy nie wiesz kiedy takie doświadczenia będą przydatne
  • prowadzisz biznes? – między wierszami w trakcie szkolenia zobaczysz ciekawe techniki budowania sprzedaży. I – tak, będą oferowane szkolenia – zobaczysz w jaki sposób prowadzić prezentację handlową. Nie wierzę, abyś nie wykorzystał w praktyce choćby kilku elementów
  • marketing, budowanie marki – trzeba być głuchym aby nie znaleźć i podpatrzeć co najmniej kilku elementów marketingowych do wykorzystania w biznesie i nie tylko
  • wykorzystanie materiałów drukowanych w formie narzędzi warsztatowych  – zobaczysz jak przeprowadzić grupę przez cykl intrygujących czasem ćwiczeń,
  • jak utrzymać energię na sali przez 14 godzin – to z jednej strony niesamowite doświadczenie: zauważasz, że o godzinie 22:00 gdzie do końca szkolenia jeszcze pozostało trochę czasu nie czujesz zmęczenia

Pomijam tu tak oczywiste elementy jak możliwość poznania świetnych ludzi i pozytywnych rozmów o sukcesach, zamiast standardowego polskiego narzekania.

Umysł Milionera – to szkolenie warsztatowe

Jeżeli tylko przyłożysz się do ćwiczeń z pewnością znajdziesz co najmniej kilka elementów z Twojego życia, o których albo nie masz pojęcia, albo które zauważasz, że można zmienić. Lub – widzisz że realizujesz w poprawny sposób. Zapewniam – że jako osoba twardo stąpająca po ziemi i raczej zafascynowany liczbami zawsze an tych szkoleniach odnajduję bardzo wartościowe dla mnie spostrzeżenia. To kwestia nastawienia. Jeżeli będziesz ‚walczyć’ z energią na sali nie włączając się w nią – szkolenie możesz zmarnować.

Aby się nie powtarzać – przeczytaj proszę moją relację z powiązanego z Umysłem Milionera szkoleniem NAC – gdzie przedstawiłem te elementy tych wydarzeń, o których zazwyczaj nie pisze się w relacjach z tych szkoleń. Lub opisy nie wnikają głębiej w cele takiego sposobu prowadzenia szkolenia. To takie moje przemyślenia od serca. Pozwolą Tobie inaczej spojrzeć na sposób w jaki prowadzi się takie konferencje. A rozumiejąc skąd biorą się te ‚dziwne, amerykańskie zachowania’ zdecydowanie więcej skorzystasz z przekazywanej wiedzy. Warto się przełamać. Wtedy skorzystasz znacznie więcej.

Umysł Milionera – dwa niesamowite ćwiczenia, które musisz przeżyć

Podkreślam słowo niesamowite. Nie przesadzę jeżeli powiem, że połowa sali była wstrząśnięta, a wiele osób przeżyło te ćwiczenia bardzo mocno. Sceptycy powiedzą ‚to chwilowe’, to ‚naciągane’ – podejrzewam, że nie miały okazji spojrzeć w oczy tym, którzy w czasie tych ćwiczeń odnaleźli coś czego szukali

Jedno ćwiczenie budzi takie emocje, że padały pomysły na to aby wzywać Policję :). Dokładnie – takie emocje może wywołać jedno ćwiczenie.

Drugie – jest dość wymagające. Na tyle, że część osób nie zdecydowała się do niego przystąpić (i musiały opuścić na ten czas salę).

Warto to przeżyć. Podchodząc do tego na 100%. Nie na 50%…

Umysł Milionera – dla ludzi otwartych na wiedzę i doświadczenia

Tu muszę wprost przyznać: nie jedź na to szkolenie jeżeli z góry zakładasz, że nie warto. Na sali i w kuluarach gdzie spędziłem w maju także sporo czasu i nie spotkałem malkontentów, narzekaczy – to naprawdę świetne doświadczenie wymienić po kilka zdań z ponad setką osób (przyzwyczajenia z minglingu w ramach BNI :)) i za każdym razem z osobami otwartymi na świat. To buduje niesamowitą energię i atmosferę. Dlatego bez wahania jadę na szkolenie jeszcze raz. Choćby dla samej atmosfery…

Umysł Milionera – czy wytrzymasz 14 godzin dziennie

Przyznam, że w maju patrząc na agendę szkolenia i informacje, że kończymy o 23:00 – traktowałem to trochę jako żart. I zakładałem, że zapewne chodzi o to, żeby ludzie po 17-ej umówili się gdzieś wspólnie na kolację. Poustawiałem sobie dwa wieczorne spotkania w Warszawie. I … musiałem je odwołać. Szkolenie trwało non stop do 23!

Czy wytrzymasz? jeżeli otworzysz się i włączysz na choćby 80% to wytrzymasz. I wyniesiesz wiele dla siebie. Jeżeli będziesz szukać dziury w całym – wyjedziesz ze szkolenia mniej entuzjastyczny.

To tak jak w grupach networkingowych BNI: BNI jest dla wszystkich, ale nie dla każdego.

Tak samo z tym szkoleniem. To wiedza i doświadczenia potrzebne wszystkim. Ale nie każdemu.

umysl-milionera-banner

Umysł Milionera – będzie możliwość zakupu dodatkowych szkoleń

W komentarzach, także tych dotyczących NAC 2013 padały czasem zarzuty, że na szkoleniu ktoś ośmielał się sprzedawać dodatkowe drogie szkolenia zajmując czas, za który zapłaciliśmy. W mojej ocenie, opisałem ją tutaj nie czułem się niekomfortowo z tym, że coś oferowano. Ale warto aby każdy uczestnik był tego świadomy. Na Umyśle Milionera otrzymasz wiele wiedzy i wiele osobistych doświadczeń. Plus – możliwość (nie przymus) zakupu drogich dodatkowych szkoleń dla zainteresowanych.

Fakt – prezentacje typowo sprzedażowe będą się przewijać w trakcie tych 3 dni. W sumie będzie tego jakieś 15-20% całości szkolenia. Ale – do licha – szkolenie nie trwa 8 godzin dziennie. Ale od 9 lub 8 rano do 22-23. Czyli 14 godzin dziennie. Zanim ktoś znów będzie narzekać na sprzedaż w trakcie niech policzy nawet 25% na sprzedaż: 14 godzin x 0,75 = co oznacz 10,5 godzin nie sprzedawania. W mojej ocenie uczciwy układ.

Cena dodatkowo oferowanych szkoleń może być dla wielu zaskakująca. Ale – patrząc na ilość sprzedanych szkoleń w maju – jest wiele osób, które za tę wiedzę są gotowi zapłacić. Jestem jedną z nich 🙂 I proszę nie wmawiać mi, że zakup oparty o emocje (a te były na sali) musi być nieudany. 5 dniowe szkolenie z Blairem Singerem – jedno z zakupionych – jest dla mnie przełomowe. Już wdrożyłem w życie kilka elementów tego szkolenia, kolejne efekty będą widoczne do końca roku.

Dziękuję Organizatorom za te sprzedażowe oferty. Bez nich – w standardowej cenie – nie zdecydowałbym się na taką inwestycję.

Umysł Milionera – dla ludzi szanujących trenerów

Organizatorzy – a ja wraz z nimi – będą prosić o podstawowy szacunek do prowadzących – czyli nie wychodzenie ostentacyjnie z sali w czasie gdy trenerzy będą sprzedawać swoje dodatkowe szkolenia. Z jednej strony wypada. A z drugiej (i to mnie najbardziej zaskoczyło) – z sali potrafią wyjść osoby zajmujące się na co dzień sprzedażą! Zamiast zostać i zobaczyć jak taka sprzedaż jest prowadzona. Zaskakujące… Ale tu każdy sam decyduje

Umysł Milionera – trzy dni, których warto doświadczyć

Nie ma co ukrywać. Takich szkoleń w Polsce jeszcze nie było. Aby maksymalnie skorzystać – warto się zaangażować.

Będę osobiście na tym szkoleniu (po raz drugi i wiem, że nie ostatni) – znajdziesz mnie bez trudu w przerwach, obiecuję być w mocno fioletowej koszuli 🙂

Kim jest Harv Eker

bogaty_albo_biedny Harv Eker – autor Bestsellera „Bogaty Albo Biedny – po prostu różni mentalnie.”Książka zmienia (zdecydowanie) sposób myślenia o pieniądzach i o szczęściu.”Najważniejszym powodem, dla którego ludzie nie osiągają tego, czego chcą, jest to, że sami nie wiedzą, czego chcą.””Gdy podświadomość musi wybrać między głęboko zakorzenionymi emocjami a logiką, emocje niemal zawsze wygrywają.”

Umysł Milionera – osobiste zaproszenie od H. Ekera

Kto prowadzi szkolenie?

Szkolenie „Umysł Milionera” prowadzi dwóch najlepszych trenerów z teamu Harva Ekera. Sam Harv Eker poprowadził kilka godzin pierwszej edycji tego szkolenia w Polsce (Zapraszaliśmy 🙂 można było skorzystać).

Do zobaczenia,

Remigiusz Stanisławek, trener inwestycyjny

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz

1 komentarz