Archiwum

Rok 2012 nie będzie rokiem ciągłych zysków na giełdach…

W roku 2011 przy dużej zmienności rynku doskonale spisały się strategie inwestowania oparte o modyfikacje wzorcowej strategii, wykorzystanie technik inwestowani na rynkach funduszy zagranicznych, surowcowych, sektorowych. Dodając do tego wprowadzoną kilka miesięcy temu funkcję Listy Okazji Inwestycyjnych oraz wiedzę na temat doboru funduszy do portfela, wykorzystanie dodatkowych powiadomień w portalu oraz zasady optymalnego wykorzystania ocen funduszy (znając specyfikę poszczególnych funduszy lub choćby grup funduszy nie zawsze najlepszym wyborem będą fundusze na pierwszych miejscach w rankingach) można znacznie spokojniej patrzeć w przyszłość.

Zapraszam na szkolenia stacjonarne

[stextbox id=”download”]Ostatnie 3 edycje stacjonarnego szkolenia „Fundusze To Nie Lokata” przed wakacjami prowadzę w najbliższe trzy niedziele.

Zapisy na szkolenia co najmniej 10 dni przed szkoleniem w cenie 387 zł. Zapisy w późniejszym terminie w cenie 487 zł.[/stextbox]

niedziela:
9:00 – 
17:00
Miasto: WROCŁAW
Centrum Szkoleniowe, ul. Rogowska 121
[stextbox id=”download”]
Pobierz szczegółowy opis szkolenia
Pobierz szczegółowy opis szkolenia,
zakres tematyczny, informacje o trenerze,
opinie dotychczasowych uczestników.[/stextbox]
niedziela:
9:00 – 
17:00
Miasto: POZNAŃ
Park Idea,
ul. Grottgera 16/1
niedziela:
9:00 – 
17:00
Miasto: WARSZAWA
Business Excellence
ul. Kiwerska 28/1

Po szkoleniach (od 17:00 do 18:30) odpowiadam na dodatkowe pytania. Każdy z uczestników otrzymuje dodatkowo m.in. 3 miesięczny abonament w portalu.

Oraz na szkolenia online

Możesz zamówić pakiet 3 szkoleń lub każde ze szkoleń osobno. Tematyka to:

Bezpieczne fundusze inwestycyjne – czyli wszystko co chciał(a)byś się dowiedzieć na temat funduszy niskiego ryzyka rynku polskiego. Temat jest tak szeroki, że szkolenie zdecydowałem się podzielić na dwa bloki. 1,5 godzinny wykład na temat funduszy pieniężnych i gotówkowych oraz osobny wykład na temat funduszy obligacji. Jak działają, czemu tracą, jak poszukiwać okazji na tym rynku i wiele dodatkowych porad. Koszt: 45 zł!
Fundusze zagraniczne – jak się za to zabrać. Ryzyko walutowe, fundusze surowcowe, sektorowe i quasi-surowcowe. Strategie i techniki inwestowania, poszukiwanie okazji inwestycyjnych. Zebrałem tu najważniejsze elementy tej tematyki ze szkoleń stacjonarnych. Koszt: 95 zł!
Fundusze niskiego ryzyka rynków zagranicznych. Fundusze pieniężne, gotówkowe, obligacji rynku zagranicznych. Jak działają? Jak wykorzystać ryzyko walutowe? Strategie i techniki inwestowania, zasady budowy portfela. Koszt: 45 zł!
[stextbox id=”info”]Cały pakiet 3 szkoleń można zamówić w cenie 145 zł. (Abonenci portalu mogą skorzystać z kodu rabatowego dostępnego po zalogowaniu). Nagrania będzie można zakupić (już w kwietniu) w wersji offline. Wtedy te szkolenia (w wersji offline) będą dostępne w wyższej cenie.[/stextbox]

Szkolenie online z funduszy pieniężnych i gotówkowych już za nami. O funduszach obligacji porozmawiamy 28 lutego, o funduszach zagranicznych: 2 marca, o zagranicznych funduszach niskiego ryzyka: 16 marca.

Są to szkolenia online z możliwością zadawania pytań na żywo. Nagrania z internetowych spotkań dostępne będą do oglądania w wersji offline.

[stextbox id=”info”]Obszerne (bezpłatnie) fragmenty szkolenia: fundusze gotówkowe i pieniężne obejrzysz na tej stronie. Po zapoznaniu się z tym nagraniem wyobraź sobie jakie informacje otrzymasz na temat funduszy obligacji (którym poświęcam osobny blok) czy też funduszom rynków zagranicznych![/stextbox]

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz