Archiwum

Raport: Portfele Modelowe ? czy to się opłaca?

Czy portfele modelowe w polisach inwestycyjnych zarabiają?

A może portfele modelowe w polisach tracą?

Jeśli nurtują Cię takie pytania to w raporcie zobaczysz ich wpływ na Twoje inwestycje w okresie 1,3,5, oraz 10 lat

Pobierz darmowy raport na temat Portfeli Modelowych i sprawdź ile naprawdę pozwoliły zarobić / stracić inwestorom w okresie ostatnich 1,3,5 oraz 10 lat.

Pobierz darmowy raport Szczegółowa analiza wyników 15-tu portfeli modelowych Axa, Generali, Nordea i Skandia. Czy to się opłaca?

Pobierz darmowy raport

[sniplet form-rapportfelmodel]

Gdy już podasz swój e-mail w formularzu?

Najpóźniej w ciągu kilku godzin (z reguły będzie to kilkanaście minut) otrzymasz link do pobrania pełnej wersji raportu.

Portfele modelowe

Prywatny inwestor często nie czuje się na siłach aby samodzielnie podejmować decyzje inwestycyjne. Jak przekonać, że nasze pieniądze będą pod ochroną? Najprościej zaproponować skorzystanie z portfeli modelowych.

Portfel modelowy – co to takiego?

Wielu inwestorów nie wybrałoby tej metody na inwestowanie gdyby nie możliwość przeniesienia problemu wyboru funduszy i zarządzania nimi na specjalistów. Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie oferują takie możliwości poprzez tzw. Portfele Modelowe. W takim portfelu zarządzający dokonują wyboru funduszy, zmian funduszy i realizują określoną politykę Portfela Modelowego. Portfel może mieć stały podział funduszy (np. 50% funduszy akcji/ 50% funduszy obligacji) lub skład zmienny, aby dopasować się do aktualnych prognoz dla rynków finansowych.

Zanim zainwestujesz w taki portfel…koniecznie zapoznaj się z raportem

Oto najważniejsze fakty, o których nie przeczytasz na stronach Towarzystw Ubezpieczeniowych.

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz