Archiwum

Ranking produktów dla czterech ulg podatkowych – fundusze inwestycyjne.

Kończymy już tegoroczny cykl poświęcony inwestycjom IKE / IKZE. W roku 2016 opublikuję również przewodnik po rynku ulg podatkowych (w tym IKE i IKZE).

Ale już w tym roku przygotowałem wiele materiałów na temat rozwiązań IKE / IKZE – które mieliście możliwość przeczytać w poprzednich artykułach. To co z punktu osób które swoje oszczędności lokują na rynku funduszy inwestycyjnych najważniejsze na dziś to pytania:

Którą ulgę podatkową wybrać? Których producentów rozważyć? Jakich pułapek unikać? Na co zwrócić uwagę wybierając ulgę podatkową w oparciu o fundusze inwestycyjne. Jak analizować produkty inwestycyjne.

Książki na temat IKE/IKZE nie przygotuję w tym roku… ale

wybieramyikze

… mam w zamian za to następującą propozycję. Możesz otrzymać bezpłatnie mój prywatny tegoroczny ranking rozwiązań inwestycyjnych opartych o 4 rodzaje ulg podatkowych.

W tym także ranking produktów inwestycyjnych IKE i IKZE opartych o fundusze inwestycyjne.

W zamian za informację zwrotną dotyczącą tej publikacji oraz towarzyszącym jej dodatkowym artykułom otrzymasz bezpłatnie dostęp do narzędzia wspierającego inwestowanie na tynku funduszy!

W zamian mam jedną małą prośbę.

Jak to będzie wyglądało (to nic nie kosztuje):

ktore-ikze-21. zarejestruj się na tej stronie podając Imię oraz E-mail

2. do 24 grudnia otrzymasz 4 raporty – z rankingiem inwestycji opartych o fundusze inwestycyjne w każdym z 4 rodzajów ulg podatkowych wraz z dodatkowym komentarzem (na wybór IKE/ IKZE masz czas do końca roku)

3. w tym ranking produktów IKE i IKZE opartych o fundusze inwestycyjne

4. Będzie też materiał na temat matematyki emerytalnej, kilka tabel z obliczeniami pomocnymi w analizie opłacalności ulg podatkowych!

5. pod koniec grudnia otrzymasz link do ankiety. W której poproszę Cię o Twoją opinię do przygotowanych materiałów i dodatkowych publikacji

6. W zamian za Twoją opinię otrzymasz … całkiem bezpłatnie (i bez zobowiązań) roczny dostęp do portalu wspomagającego zarządzanie funduszami inwestycyjnymi w ramach Twojego IKE i/lub IKZE.

Co zawiera raport IKE / IKZE i innych ulg podatkowych?

Ranking 3-4 najlepszych rozwiązań inwestycyjnych w każdej grupie. Z uwzględnieniem wielu cech, także tych o których nie przeczytasz w rankingach i porównaniach dostępnych w Internecie, ani tym bardziej na stronach producentów.

Dodatkowy komentarz do poszczególnych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Darmowe narzędzia do zarządzania funduszami w ramach IKE / IKZE?

Ile to kosztuje?

Nic. Otrzymasz całkiem bezpłatnie dostęp do naszego nowego, dedykowanego dla IKE / IKZE narzędzia. Dostęp odbierzesz w styczniu 2016 roku.

Co muszę zrobić aby otrzymać darmowy dostęp?

Pod koniec grudnia wypełnić krótką ankietę.

Tylko tyle?

Dla mnie Twoje odpowiedzi są wystarczająco cenne. Zbieram po prostu opinie i pomysły na moją książkę na tematy IKE/IKZE i innych ulg podatkowych, którą wydam w 2016 roku. Komentarze są po prostu bezcenne.

Co dostępne jest w ramach tego narzędzia?

Standardowo to narzędzie będzie odpłatne. Ty możesz skorzystać z niego gratis. W jego skład wchodzi:

  • standardowy ranking funduszy inwestycyjnych w modelu dynamicznym opracowywany przez Opiekuna Inwestora
  • możliwość zdefiniowania powiadomień Kroczący Stop Loss dla funduszy, w które inwestujesz
  • dla poszukujących okazji inwestycyjnych dodatkowo narzędzie Kroczący Start Profit!
  • możliwość wyboru IKE oraz IKZE, w którym inwestujesz (tak aby rankingi funduszy były dopasowane do Twojej inwestycji i pokazywały te fundusze, w które możesz inwestować)
  • ranking zawiera podział na fundusze niskiego/ średniego/ wysokiego ryzyka, zarówno rynku krajowego jak i zagranicznych

A co jeżeli już wybrałem IKE lub IKZE?

Nie ma to w tej akcji żadnego znaczenia. Nie musisz zmieniać swojego IKE / IKZE. Jeżeli tylko odpowiesz na pytania w ankiecie i dodasz swój osobisty komentarz w ramach tej ankiety dostęp do portalu wspomagającego inwestowanie w Twoim IKE/IKZE także otrzymasz na rok bezpłatnie.

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz