Szkolenia

Sobota, 06.12.2014, 20:00. Bezpłatny webinar. "Rajd Św. Mikołaja w 2014 roku"?

Od wielu lat pod koniec roku prasa, inwestorzy, telewizja poruszają temat „Rajdu Świętego Mikołaja”.  Podobno inwestorzy w grudniu chętnie kupują akcje chcąc je sprzedać podczas wzrostów w styczniu. Podobno fundusze porządkują portfele aby przypodobać się inwestorom…

Tylko … skąd wiedzą o tym, że w styczniu będą wzrosty? Tego już nie tłumaczą…
Kto z czytelników sprawdził jak to było w ubiegłych latach? A może powinniśmy mówić o efekcie marca i rajdzie ferii zimowych w Wielkopolsce?

Niezależnie od tego, słysząc zewsząd o możliwej poprawie nastrojów na giełdach, nieważne czy w grudniu, kwietniu czy listopadzie warto czasem z takich prognoz skorzystać.

[boxibt style=”info”] Ba, ale jak to zrobić? Ja proponuję zasadę ograniczonego zaufania. To znaczy – ufaj, ale kontroluj. Na spotkaniu pokażę kilka zasad, które warto zastosować planując rajd Św. Mikołaja lub jakikolwiek inny rajd :)[/boxibt]

Informacje organizacyjne

rajdTermin: sobota, 6 grudnia 2014, godzina 20:00
Szkolenie kończymy: 21:00(zależy od ilości pytań)
Rejestracja:  nie jest wymagana.

Adreshttp://www.opiekuninwestora.pl/skocz/webinar
Login: podajemy Imię (Miasto), np. Karol (Warszawa)
Hasło: nie jest wymagane

Uwaga: logowanie dostępne będzie na 15 minut przed szkoleniem. Wcześniej zalogowanie nie będzie możliwe.

Konferencja prowadzona jest przez Internet. To bardzo proste. Nie trzeba nic instalować. Wystarczy otworzyć stronę pokoju konferencyjnego (adres zostanie wysłany po rejestracji) oraz wpisać login  podając swoje Imię i Miasto np. Andrzej (Poznań) . Spotkanie ma formę prezentacji slajdów ? z moim komentarzem. To także możliwość zadawania pytań, na które na bieżąco odpowiadam.

Nagranie ze spotkania?

Będzie dostępne w ciągu kilku dni. Informację o nagraniu otrzymają użytkownicy portalu Opiekun Inwestora oraz osoby zapisane na listę „Edukacja Opiekun Inwestora”: http://edukacja.opiekuninwestora.pl

Twoje pytania?

Pytania można zadawać w trakcie konferencji. Ale ? zapraszam do ich zadawania już teraz w komentarzach. Na te dodatkowe pytania będę udzielał odpowiedzi w trakcie spotkania.

Więcej bezpłatnych szkoleń?

Zaproszenia na więcej bezpłatnych szkoleń o tematyce inwestowania i finansów osobistych otrzymasz rejestrując się (podając e-mail) na stronie: edukacja.opiekuninwestora.pl. Na podany adres e-mail wysyłane będą automatycznie zaproszenia na kolejne szkolenia. Listę wybranych szkoleń z ostatnich lat znajdziesz na tej stronie.

 

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz