Archiwum

Konferencja Profesjonalny Inwestor (21-23 XI 2014)

Co prawda śniegu zapewnić nie możemy (ale nie o narty tu chodzi) – zapraszamy na kolejną edycję Konferencji Profesjonalny Inwestor.

Konferencja dotyczy przede wszystkim rynku Akcji. Jeżeli ktoś nie zdążył zarejestrować się przed podwyżką cen – mamy dobrą wiadomość. Możesz oszczędzić 200 zł na cenie biletu na to trzydniowe wydarzenie.

Zniżka 200 zł dla czytelników bloga

Aby skorzystać ze zniżki użyj tego linku a w formularzu zgłoszeniowym podaj kod OPIEKUNSII.

Dodatkowo – każdy uczestnik konferencji otrzyma od nas kupon na półroczny abonament Standard wartości 87 zł.

Konferencja Profesjonalny Inwestor, jako stały element w kalendarzu każdego inwestora, zbliża się wielkimi krokami. W poprzedniej edycji konferencji, we Władysławowie spotkało się prawie 400 inwestorów, aby poszerzać swoją wiedzę i poznawać praktyczne aspekty inwestowania.

W tym roku będzie także blok dla początkujących inwestorów.

W tym roku jak zwykle Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych postarało się, aby uczestnicy konferencji spotkali się z najlepszymi praktykami na rynku. Zaprosiliśmy nie tylko specjalistów, którzy są znani i cenieni wśród członków i sympatyków SII, ale także nowych gości, którzy zaprezentują nowe zagadnienia i tematy.

Na konferencji Profesjonalny Inwestor wykłady poprowadzą m.in.: Wojciech Białek, Paweł Szczepanik, Piotr Grela, Rafał Glinicki, Paweł Danielewicz, Paweł Biedrzycki, Paweł Szczepanik, Grzegorz Zalewski, Również po raz kolejny inwestorzy będą mieli okazję do spotkania się z czołowymi postaciami rynku kapitałowego ? przedstawicielami najważniejszych instytucji ? GPW SA, KDPW, KNF czy Ministerstwa Skarbu Państwa. Jak co roku, nie zabraknie dużej ilości wiedzy, praktyki i emocji, które tak bardzo charakteryzują konferencje organizowane przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

mailing2

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz