Archiwum

Dla doradców: Profesjonalne Studium Funduszy Inwestycyjnych

Europejska Akademia Planowania Finansowego organizuje I edycję szkolenia o inwestowaniu na rynku funduszy inwestycyjnych. 4 dniowe Studium w mojej ocenie będzie dla Doradców Finansowych świetnym uzupełnieniem wiedzy o aktywnych technikach inwestowania z moich szkoleń Fundusze To Nie Lokata. Ja oczywiście także będę na tym szkoleniu. Zapraszam – szczególnie uczestników z branży, którzy uczestniczyli w moich szkoleniach – Studium to doskonałe miejsce do uzupełnienia wiedzy dotyczącej ‚kuchni inwestycyjnej’.

Informacje organizacyjne

Termin: 4 dni szkoleniowe rozłożone są na dwa weekendowe zjazdy,

I zjazd: 17-18.05.2014
II zjazd: 31.05.-1.06.2014

Cena: promocyjna z okazji I edycji szkolenia: 2499 zł.

Dla członków EFFP Polska z opłaconą składką członkowską – dodatkowa zniżka. Szczegóły udostępnia Europejska Akademia Planowania Finansowego 507 088 523 lub eafp@eafp.pl.

Ważna informacja: szkolenie jest warsztatowe i zaplanowane na maksymalnie 16 uczestników.

Szkolenie prowadzą

Trenerzy: Marcin Iwuć (ING TFI), Paweł Cymcyk  (ING TFI), Radosław Sosna (ING TFI) oraz Maciej Pielok (trener sprzedaży produktów inwestycyjnych).

Marcin Iwuć oraz Paweł Cymcyk to także wykładowcy Europejskiej Akademii Planowania Finansowego. Marcin, którego poznałem w czasie zajęć EAFP prowadzi świetny blog „Finanse bardzo osobiste„, a jego książkę „Jak zadbać o własne finanse” (już dostępna w sprzedaży) wkrótce opiszę na blogu. A Pawła Cymcyka większości czytelników nie muszę przedstawiać – wielu uwielbia konkretne ale i w intrygującej formie nagrania z cyklu DNA Rynków.

I to jest to co osobiście uwielbiam możliwość otrzymania szczegółowej wiedzy o kulisach zarządzania funduszami – od osób bezpośrednio związanych z tym rynkiem. No i oczywiście pole do dyskusji i dodatkowych rozmów. Szczerze polecam!

Dla kogo to szkolenie?

Organizatorzy kierują szkolenie do:

 

Bankowym Doradcom Klienta, w szczególności  z segmentu Affluent oraz Private Banking

Agentom ubezpieczeniowym

Niezależnym doradcom finansowym

Pracownikom multiagencji

Wszystkim osobom zainteresowanym zgłębianiem tematyki funduszy inwestycyjnych

 

Harmonogram

Szkolenie prowadzone będzie także metodami warsztatowymi. Każdy z prowadzących realizuje jeden dzień szkoleniowy. W mojej ocenie – dopasowany doskonale do doświadczenia każdego z prowadzących.

 

Dzień I Praktyka działania TFI i funduszy inwestycyjnych

Dzień II Cykl koniunkturalny a inwestycja w fundusze

Dzień III Jak wybrać solidne fundusze inwestycyjne?

Dzień IV Jak oferować fundusze inwestycyjne?

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz