Tym razem prosto i konkretnie. Bez żadnych dodatków w postaci wątpliwych produktów inwestycyjnych. Czysta lokata na 10 miesięcy, z zyskiem netto (po opodatkowaniu) 6%. Do tego luksusowy zegarek (jeden wygląda na: IWC Portuguese Automatic o wartości około 45.000 zł). Być może to właśnie w firmę produkującą te cacka inwestuje fundusz PKO Dóbr Luksusowych Globalny?

Czysta i przejrzysta oferta

Ostatnia oferta Noble to czysta lokata, bez żadnych udziwnionych produktów inwestycyjnych, bez żadnych funduszy z prowizjami itp.

Minimalna wartość lokaty to: 2 miliony złotych. 6% odsetek netto w ciągu 10 miesięcy generuje 99500 zł odsetek do wypłaty.Do tego zegarek. Co prawda na WC Portuguese Automatic potrzebna byłaby nieco większa wpłata (45.000 to 2% wartości inwestycji od 2.000.000). Ale zawsze jest 16 modeli do wyboru!

Oczywiście 6% podane jest w skali roku. Po 10 miesiącach odbieramy ok 4,8% odsetek netto.

To już ostatnie chwile dla lokat bezbelkowych…

Korzystanie z „zaokrąglenia” podatku przy codziennej kapitalizacji możliwe jest tylko do końca marca 2012.

Ale w jaki sposób Noble oferuje bezbelkową lokatę na 10 miesięcy?

To nic nowego. Od kilku miesięcy banki „kombinują” jak tu przyjąć na przechowanie jak najdłużej pieniądze inwestorów. I znalazły sposób.

Wystarczy przez pozostały do końca marca zaoferować bardzo wysokie oprocentowanie, a następnie od 28.03 oprocentowanie wynosić będzie … 0,1%.

  • Efekt dla inwestora: 10 miesięczna lokata z zyskiem 6% netto
  • Efekt dla Banku: środki pieniężne Klienta pozyskane na całe 10 miesięcy

 

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here