Archiwum

Wtorek, 18.09 godzina 21:00 Opiekun Zysku – dla Doradców i firm Doradztwa Finansowego. Drugie spotkanie

Jeżeli dystrybuujesz produkty inwestycyjne oparte o fundusze inwestycyjne, np: Axa, Aegon, Aviva, Compensa, HDI, Generali, Nordea, Skandia lub inne to Opiekun Zysku jest dla Ciebie. Wkrótce premiera – zapraszamy do rejestracji na cykl szkoleń online oraz spotkań promujących to rozwiązanie. Twoi Klienci oczekują tej opieki!

Zapisy na spotkania, oraz informacje organizacyjne

[stextbox id=”info” caption=”Aby otrzymać zaproszenie na spotkanie…”]… wystarczy zarejestrować się na spotkanie na stronie http://doradca.opiekuninwestora.pl.[/stextbox]W odpowiedzi na takie zgłoszenia otrzymają Państwo szczegółowe informacje organizacyjne oraz dane do logowania się w pokoju szkoleniowym. Spotkania są nagrywane. Firmy zapisane na listę otrzymają dostęp do nagrań z tych szkoleń.

12.09 zaprezentowaliśmy portal Opiekun Zysku

Nagranie z tego spotkania dostępne będzie po rejestracji na http://doradca.opiekuninwestora.pl

Do końca września realizować będziemy kolejne 3 spotkania szczegółowo opisujące ofertę portalu – z naciskiem na możliwości wykorzystania tych rozwiązań w codziennej pracy Doradców.

Kto skorzysta?

  • Przede wszystkim Państwa Klienci – mając swoje inwestycje pod pełną kontrolą 24h/dobę za pomocą portalu
  • Firmy Doradztwa Finansowego (mniejsze, średnie i duże sieci dystrybucji). Kilka firm korzysta z naszych rozwiązań od ponad 2 lat
  • Doradcy Finansowi – także zaczynający pracę – model cenowy rozwiązania pozwala zaoferować je nawet dla 5 Klientów. Nie trzeba być dużą firmą aby korzystać.
  • Dla większych firm możliwe są dodatkowe sposoby integracji – także wdrożenia w ramach własnego CRM lub pod własną marką.

Portal Opiekun Zysku to nie tylko strategia inwestowania

To także narzędzia podtrzymywania kontaktu Doradców z Inwestorami, czyli … (ale o tym na dedykowanych szkoleniach).

Zakres dostępnych funkcji dla Klientów można dowolnie kształtować. Począwszy od gotowej strategii Opiekun Zysku 10/15 wraz z ocenami funduszy, poprzez dodatkowe strategie (np. bezpiecznego inwestowania na rachunku dodatkowym), system powiadomień Kroczącego Stop Loss po Okazje Inwestycyjne (które można udostępniać zależnie od modelu dystrybucji produktów inwestycyjnych).

Ile to kosztuje? Te informacje przekażemy na dodatkowych szkoleniach. Nie musimy przekonywać, że cena stanowi ułamek kosztu standardowych abonamentów w portalu Opiekun Inwestora.

W jaki sposób skorzystać?

Opiekun Zysku to rozwiązanie dedykowane dla firm doradztwa finansowego oraz niezależnych doradców finansowych. Model cenowy pozwala korzystać z portalu także, gdy ilość inwestorów, którym chcesz udostępnić te narzędzia to kilka osób. System doskonale sprawdzi się także dla firm pomagających inwestować kilku tysiącom inwestorów.

Wszystkie szczegóły przekażemy w cyklu czterech spotkań online:

  • spotkanie 1: przedstawienie portalu Opiekun Zysku, omówienie funkcjonalności dotyczących inwestowania, omówienie funkcjonalności utrzymywania relacji z inwestorami, prezentacja narzędzi oraz gotowych strategii inwestowania – całość zakończona blokiem dyskusyjnym. Po spotkaniu aktywujemy testowy dostęp do kont w portalu w celu zapoznania się z działaniem Opiekuna Zysku w praktyce
  • spotkanie 2: case study jednej z wiodących firm DF korzystającej z integracji z Opiekunem Inwestora. Oprócz prezentacji narzędzi omówione zostaną techniki dystrybucji produktów inwestycyjnych z wykorzystaniem systemu wspierania inwestorów. Przedstawiciel firmy DF zaprezentuje w jaki sposób w praktyce połączyć narzędzia internetowe ze sprawdzonym w codziennej pracy setek doradców finansowych zestawem instrukcji, dokumentów, skryptów sprzedażowych – nie muszę wyjaśniać jak cenna to wiedza w branży,
  • spotkanie 3: przedstawienie modelu cenowego oraz możliwości dalszej integracji, zabezpieczenia danych typu e-mail (np. rozwiązanie, w którym żadne adresy e-mail nie są udostępniane dla
    firmy Opiekun Inwestora), uruchomienia portalu pod własną marką firmy Doradztwa Finansowego oraz możliwości realizacji dedykowanych integracji. Omówimy także zakres dodatkowych materiałów, udostępnianych doradcom
  • spotkanie 4: skrót prezentacji 1 i 2, dyskusja i odpowiedzi na pytania oraz informacja o premierze portalu. I przygotowanej na tę okazję ofercie.

Spotkania 1,3 oraz 4 będą nagrywane i udostępnione zainteresowanym w wersji offline.

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?