Opiekun Inwestora – jak pomagamy

Wielu inwestorów przekonało się że aby zarabiać – funduszami trzeba świadomie zarządzać zamiast liczyć na szczęście… Mityczne ’kup i trzymaj’ nie zawsze się sprawdza. Ostrzegaliśmy przed takim podejściem już w 2007 roku. I ponad 15 lat temu stworzyliśmy internetowe narzędzia wspierające indywidualnych inwestorów w inwestowaniu w fundusze.

Nie sprzedajemy funduszy – dlatego możemy mówić to o czym najczęściej nie powie pośrednik finansowy: funduszami warto samodzielnie zarządzać i że do inwestowania w fundusze potrzebna jest podstawowa wiedza.

Od nas otrzymasz praktyczną wiedzę i narzędzia pomagające oszczędzać Twój czas.

W ramach abonamentów (które możesz otrzymać bezpłatnie) udostępniamy:

  • unikalny ranking funduszy inwestycyjnych oparty o dopasowaną do aktualnej sytuacji rynkowej analizę statystyczną
  • autorski rating literowy ABCD (zastrzeżony w Urzędzie Patentowym) pokazujący jak poszczególne fundusze reagują w obecnej sytuacji rynkowej
  • możliwość definiowania powiadomień typu: Kroczący Stop Loss – otrzymasz alarm poprzez e-mail / SMS gdy kupione przez Ciebie fundusze będą tracić więcej niż określony procent
  • dla pasjonatów dodatkowe powiadomienia: Kroczący Start Profit i inne
  • i ulubiona funkcjonalność w portalu: Lista Okazji Inwestycyjnych.

Portal obsługuje wszystkie dostępne w Polsce platformy do inwestowania w fundusze, w tym platformy otwarte, polisy inwestycyjne oraz wszystkie produkty IKE / IKZE.