Archiwum

Opiekun Inwestora – nowe funkcjonalności, nowy układ stron portalu. Premiera w piątek!

Otrzymałem już ostateczne potwierdzenie. W nocy z czwartku na piątek aktywujemy nowy układ stron w portalu, oraz kilka nowych funkcjonalności. Kolejne szczegóły będę przekazywał na blogu i w newsletterze wysłanym do użytkowników portalu.  W piątek poprowadzę internetowe szkolenie z prezentacją nowego portalu.

Informacyjne spotkanie online

Będzie czas na zadawanie pytań.

 • Termin:  piątek (15.12.2011), godzina 21:00
 • Miejsce: prezentacja internetowa na żywo dostępna poprzez tę stronę.
 • Hasło dostępu do pokoju szkoleniowego: opiekun2011

(hasło będzie aktywowane o godzinie 19:00, do tej godziny logowanie do pokoju szkoleniowego nie będzie możliwe).

Nagranie spotkania będzie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kolejne informacje

Szczegółowe informacje użytkownicy otrzymają poprzez e-mail lub na głównej stronie po zalogowaniu się w portalu

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz

komentarzy 6

 • A kiedy będzie dostępne nagranie z tego spotkania a także nagranie z części edukacyjnej? Niestety w obydwu częściach nie mogę uczestniczyć 🙁

  • Nagrania dotyczące nowych funkcjonalności / wykorzystania portalu będą prowadzone cyklicznie.

   W wersji offline będą udostępnione dodatkowe nagrania z opisem poszczególnych funkcji. To będzie postępować systematycznie. Do tego czasu wybrane sesje internetowe będą udostępniane. Docelowo będą zastępowane krótszymi nagraniami o poszczególnych funkcjach portalu.

   Celem, który sobie stawiamy jest przygotowanie pełnej dokumentacji wideo dostępnych funkcjonalności portalu – aby była możliwość zarówno poznania możliwości poprzez lekturę opisów na stronie / plików pdf można było w krótszym czasie o tych możliwościach obejrzeć nagrania wideo – które zawsze przekażą więcej wiedzy niż można zmieścić w tekstowym opisie.

 • Ale w jakim terminie po webinarze będą dostępne nagrania. Chodzi mi również o nagrania edukacyjne (czyli np. z dnia dzisiejszego).

  • Zapis czwartkowego nagrania będzie udostępniony czasowo – szczegółowe informacje umieszczę tu na blogu.

   Nagrania z sesji edukacyjnych (np. dzisiejsze spotkanie) są bezpłatne – o ile uczestniczy się w spotkaniu „na żywo”. Nagrania z tych webinariów edukacyjnych będą płatne. Udostępnione będą nie wcześniej niż w styczniu 2012. W spotkaniach edukacyjnych limit miejsc w pokoju szkoleniowym to 200.

 • Wkradł się jakiś błąd. 14 grudnia to środa, a nie czwartek. Szkolenie więc będzie w środę 14.12.2011 czy w czwartek 15.12.2011?
  Pozdrawiam
  Wojtek

  • Dziękuję – już poprawione. Prezentację prowadzę w czwartek o godzinie 20:00. Nowy układ portalu aktywowany będzie w trakcie nocnego przetwarzania danych z środy na czwartek. Użytkownicy portalu będą mogli w ciągu dnia zapoznać się z układem portalu i zadawać pytania. Kolejne takie spotkanie poprowadzę za tydzień.