Archiwum

Życzenia życia pełnego pasji od Andrzeja Burzyńskiego! Czyli jak własne zainteresowania zamienić w biznes

andrzejburzynskiW ostatnich latach miałem przyjemność poznać wielu wspaniałych ludzi. Ludzi pełnych pasji. Tryskających energią. I dającym od siebie wiele dla innych. Ludzi, których działalność warto poznać. Pasjonatów, dla których macie moją pełną i szczerą rekomendację.

Kolejną z tych osób jest Andrzej Burzyński – trener, coach, networker, autor książek…

Spotkaliśmy się rok temu jako prelegenci na konferencji Myśleć Jak Milionerzy w Poznaniu. Wykłady były jeden za drugim, i jak wspominam teraz tamten dzień, zaraz potem przez dobre 2 godziny nie mogliśmy przestać rozmawiać 🙂 Andrzej podarował mi wtedy swoją książkę Od pasji do biznesu. To jedna z tych książek, w których podczas lektury odkrywam … że są odzwierciedleniem tego co realizuję od lat.

 

Książka Od Pasji do Biznesu…

od-pasji-do-biznesu… jest zdecydowanie warta Twojej uwagi.

To praktyczny przewodnik, który poprowadzi cię do pełnego satysfakcji życia biznesowego. Takiego, w którym osiągniesz nie tylko sukces finansowy, ale także pełne zadowolenie z tego, czym się zajmujesz.

Książka zawiera bogaty pakiet wskazówek wynikających z doświadczenia Andrzeja zebranego w czasie kilkudziesięciu lat pracy z ludźmi, którzy zdecydowali się żyć zgodnie z tym, do czego zostali stworzeni.

Książka zawiera również bonus, którym są pisane życiem opowieści, które pobudzą cię do refleksji, rozśmieszą, wzruszą oraz wprowadzą w głębsze spojrzenie na życie.

To także praktyczne porady:

  • jak znaleźć inwestora i partnerów strategicznych
  • dlaczego twój były pracownik może nie być dla ciebie konkurencją
  • jak pokonać paraliż analityczny, czyli ciągłe zastanawianie się
  • jak wprowadzić dowolną, trwałą zmianę w swoim życiu

 

Gdzie kupić książkę?

Książkę zamówisz na stronie Andrzeja. Jestem przekonany, że się nie zawiedziesz! Kupując przez ten link sprawisz, że otrzymam prowizję za jej polecenie. I zgodnie z moją zapowiedzią całość tej prowizji trafi do Akademii Przyszłości.

 

Więcej informacji?

Znajdziesz na stronach:

 

Najwyższy czas zobaczyć Andrzeja w akcji…

 

Krótkie podsumowanie…

Gdybym miał opisać Andrzeja to … musiałbym przygotować mały esej 🙂 Nie wiem jak to jest, ale energia i optymizm jakim obdarowuje wszystkich działa miesiącami. Dlatego załączam opinie, które znajdziesz na stronie z książką Andrzeja. Oddają dokładnie to co czuję – szczególnie ta trzecia opinia jest mi bliska.

Andrzej Burzyński to jedna z tych niewielu osób, które łączą 3 elementy: życiowy optymizm, ogromną empatię i fachową, pomocną wiedzę. Potrafi przekazać niesamowicie praktyczne wskazówki w sposób pełen humoru przez co, nie wiadomo kiedy, stajemy się bardziej zaradni w biznesie i relacjach z partnerem/partnerką.

Marcin „Hugo” Kosiński, właściciel radia „KonteStacja”

Pozytywnie zakręcony pasjonat walczący z socjalistycznym bezsensem, który trapi coraz większą cześć Polaków, którzy nie odebrawszy w dzieciństwie właściwych wolnorynkowych wzorów czy sposobów myślenia i działania, nie widzą dla siebie przyszłości.

Kamil Cebulski, rektor szkoły biznesu ASBIRO

Zaczęłam czytać tę książkę i…. nie mogłam się oderwać. Tak samo jest z Andrzejem: jak go spotkasz, to już nie możesz bez niego żyć, bo jego sposób myślenia, humor, przykłady, jakich używa, stają się Twoimi. Pragniesz być w kręgu jego oddziaływania, bo wyczuwasz prawdę i szczerość, normalność i prostotę, choć pod nimi ukrywa się przenikliwy obserwator, geniusz dydaktyczny i motywacyjny, który pomaga ludziom zmieniać mentalność i nierozwojowe nawyki.

Mira Jankowska, założycielka Mistrzowskiej Akademii Miłości

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz

komentarze 4