Archiwum

National Achievers Congress – 12-13X (11 mówców motywacyjnych w jednym miejcu)

Jedyne takie wydarzenie w Polsce i największe wydarzenie motywacyjne ostatnich 10 lat. Zapisy w przedsprzedaży tylko do 12 IX.

W ciągu dwóch dni (12-13 X 2013) na jednej scenie w Warszawie zobaczysz największych mówców motywacyjnych oraz praktyków z dziedziny marketingu.

Za jedyne 420 zł wysłuchasz na żywo tych wykładów. A w pakietach VIP możesz uczestniczyć w kolacji z mówcami.

Do zobaczenia na kongresie! Remigiusz Stanisławek

PS. Nie zapomnij skorzystać z bonusów, które przygotowaliśmy jako Opiekun Inwestora (szczegóły poniżej).

[checklist]
  • półroczny abonament Standard w portalu Opiekun Inwestora (wartość 87 zł)
  • dostęp do płatnego nagrania „fundusze obligacji w 2013 roku” (wartość 67 zł)
  • kod rabatowy na szkolenie stacjonarne Fundusze To Nie Lokata (wartość 100 zł)
[/checklist]

Bonusy otrzymasz rejestrując się na szkolenie z wykorzystaniem [button color=”blue” size=”small” link=”http://www.opiekuninwestora.pl/skocz/konferencja” target=”blank” ]tego linku[/button].

Warszawa 12-13 X 2013

Bilety tańsze o 30% – tylko do 12 września

 

Robert i Kim Kiyosaki

Andy Harrington

Les Brown

Sylwetki mówców

Robert Kiyosaki

Autor bestsellera ?Bogaty ojciec. Biedy ojciec?, Inwestor, Przedsiębiorca, Trener

Robert Kiyosaki jest autorem książki Bogaty ojciec, biedny ojciec ? światowego bestsellera, i najpopularniejszej na rynku pozycji o finansach. Kiyosaki jest inwestorem, przedsiębiorcą i nauczycielem, a jego poglądy na temat pieniędzy są sprzeczne z powszechnie panującymi opiniami. Podważył on i zmienił to, w jaki sposób myślą o pieniądzach dziesiątki milionów ludzi na świecie. Zanegował sens ?starych? rad typu: znajdź dobrą pracę, ciężko pracuj, oszczędzaj pieniądze, spłać długi, inwestuj długoterminowo i dywersyfikuj.

Kim Kiyosaki

Businesswoman, inwestorka, autorka i założycielka RichWoman.com

Bogata kobieta, pierwsza książka autorstwa Kim Kiyosaki, została wydana w czerwcu 2006 roku. Miesiąc później znalazła się na liście bestsellerów tygodnika Business Week. Książka ta już jest międzynarodowym bestsellerem w Afryce Południowej, Australii i Nowej Zelandii.

Les Brown

Mówca motywacyjny, Trener, Autor bestsellerów

Życiowe trudności, wyzwania i próby, jakie musiał przejść Les Brown nauczyły go bardzo wiele. Teraz dzieli się tą wiedzą z innymi. Pomaga zrozumieć jak wielki potencjał kryje się w każdym z nas i podpowiada, jak możemy go lepiej wykorzystać. Historia życia Lesa Browna to inspirująca podróż, dzięki której stał się jednym z najlepszych mówców motywacyjnych na świecie, a także pisarzem i trenerem wystąpień publicznych.

Blair Singer

Ekspert w budowaniu zwycięskich zespołów, Jeden z doradców Roberta Kiyosakiego

Blair jest trenerem, który pomaga innym dokonać zmian w życiu osobistym i działalności firm. Jego podejście cechuje wielka energia, skupienie na rozwoju osobistym oraz inspirowanie innych. Wpływa on na zmianę całych grup i organizacji, na osiąganie przez nie szczytowych wyników w krótkim czasie.

Andy Harrington

Czołowy Ekspert Przemówień Publicznych – „Potężne i Skuteczne Taktyki Prezentacji w Biznesie?

W wieku 28 lat Andy Harrington pracował dla Towarzystwa Ubezpieczeniowego Churchill zarabiając 1500 funtów miesięcznie i był uzależniony od narkotyków klasy A. Po osiągnięciu dna, odmienił swoje życie i założył firmę, która wciąż dobrze prosperuje i przyniosła mu 50 milionów funtów. Nie usatysfakcjonowany tym, Andy zaczął nauczać i inspirować innych do osiągania swojego potencjału. Szybko stał się jednym z najbardziej poszukiwanych mówców na świecie.

Mariusz Szuba

Trener rozwoju osobistego, Przedsiębiorca, Trener Coachów, Autor

Uznawany przez ekspertów jako niekwestionowany Lider w branży szkoleń motywacyjnych w naszym kraju. Pionier w organizacji największych, otwartych eventów szkoleniowych w Polsce (niemal 2300 osób na jednej sali w 2010  roku!).

Mateusz Grzesiak

Międzynarodowy trener rozwoju osobistego, Psycholog, Coach, Autor

Mateusz Grzesiak jest trenerem rozwoju osobistego i coachem, uczącym ludzi świadomego myślenia i rozwiązywania problemów prywatnych i zawodowych. Do jego podopiecznych zaliczają się gwiazdy estrady, czołowi przedsiębiorcy i dziesiątki tysięcy osób z całego świata. Jest autorem 6 książek z zakresu psychologii sukcesu, zmiany i relacji, inteligencji emocjonalnej i mindfulness. Produkuje filmy i nagrania dotyczące rozwoju osobistego i wydaje je we własnej telewizji.

Paweł Danielewski

Ekspert w dziedzinie marketingu internetowego, Przedsiębiorca

Paweł Danielewski jest ekspertem ds. marketingu internetowego, który tylko w ostatnich 3 latach pomógł swoim klientom wygenerować sprzedaż blisko 3 milionów złotych w krótkich kampaniach promocyjnych.

Aleksander Sienkiewicz

Trener, Promotor nowej psychologii sprzedaży, Przedsiębiorca

Doradca biznesowy w zakresie sprzedaży oraz komunikacji marki. Autor wielu poczytnych artykułów branżowych. Szkolił wiele firm z polskim oraz zagranicznym kapitałem. Swoje wystąpienia prowadził zarówno w Polsce, jak i za granicą (Portugalia, Litwa, Łotwa, Estonia). Miał przyjemność występować na ekskluzywnych galach, konferencjach, zamkniętych projektach dla firm oraz w ramach aktywności wspierających wartościowe projekty non-profitowe. Jeszcze w szkole średniej stypendysta ministra, laureat wielu nagród oraz rankingów za swoje osiągnięcia. Już na studiach brał udział w projekcie doradczym realizowanym dla jednego z polskich ministerstw.

Piotr Majewski

Przedsiębiorca, Specjalista od e-mail marketingu, Autor

Piotr Majewski jest prawdopodobnie najbardziej znanym doradcą małych i średnich e-biznesów w Polsce. Uczy poprzez swoje publikacje, doradza i szkoli od 2000 roku. Jest redaktorem serwisu CzasNaE-Biznes liczącego 90 000 czytelników i administratorem Polskiego Forum E-Biznesu. Napisał bestseller Czas na e-biznes

Paweł Jan Mróz

Mówca Motywacyjny, Trener, Psycholog, Life Coach, Podróżnik

Paweł Jan Mróz od ponad 10 lat wspiera oraz prowadzi innych w ich rozwoju osobistym i budzeniu ich potencjału. Jest uważany za jednego z najbardziej inspirujących mówców i trenerów oraz najskuteczniejszych coachów w naszym kraju. W czasie szkoleń dzieli się praktyczną wiedzą z zakresu najwyższej klasy przemówień publicznych, sztuki trenerskiej, efektywnego coachingu, głębokiej zmiany osobistej i prawdziwej motywacji.

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?