Archiwum

Pogromca mitów inwestowania :), projektantka mody, właściciel biznesu zapraszają na Millioner Mind Intensive (już w czwartek, 28 maja o 20:00)

W cyklu z polecenia nie może zabraknąć absolutnie wyjątkowego 3-dniowego szkolenia MMI Polska. Jest to szkolenie dla wszystkich, ale też nie dla każdego. Czy warto skorzystać? Cóż – ja z żoną uczestniczyliśmy w trzech (!) edycjach tego szkolenia w latach 2013-2014. I zapewniam – warto. Chyba, że jesteś całkowicie zamknięty na nową wiedzę i doświadczenie czegoś … cóż – trzeba powiedzieć wprost wyjątkowego.

Ale – zanim zdecydujesz może warto posłuchać opinii uczetników? Już w czwartek 28 maja o 20:00.

 

Pogromca mitów inwestowania :), projektantka mody, właściciel dużego biznesu i przedsiębiorca internetowy. Co łączy te osoby?

To, że uczestniczyli w MMI – i podzielą się z Tobą tym w jaki sposób szkolenie to odmieniło ich spojrzenie na świat, na finanse, na biznes, na relacje, i … na wiele innych elementów naszego codziennego życia. Sprawdź kim są tajemniczy goście i weź udział w bezpłatnym spotkaniu online.

Millionaire Mind Intensive to bez wątpienia najpopularniejsze seminarium w Polsce, w którym udział wzięło ponad 12.000 uczestników z całego kraju. Biorąc pod uwagę fakt, że ponad 90% uczestników ocenia to doświadczenie jako bardzo pozytywne, rodzi się pewien fenomen. Taki, który nie jest przypadkowy.

 

Informacje organizacyjne (wymagana rejestracja)

live-1Termin: czwartek, 28 maja 2015, godzina 20:00

Rejestracja na tej stronie.

Konferencja prowadzona jest przez Internet. To bardzo proste. Nie trzeba nic instalować. Wystarczy otworzyć stronę pokoju konferencyjnego (adres zostanie wysłany po rejestracji).

 

 

Obejrzyj zaproszenie od organizatorów

 

Szkolenie Millioner Mind Intensive

Seminarium Millionare Mind Intensive zmieniło życie wielu tysięcy osób z całego świata! To wyjątkowe szkolenie gościło już na 6 kontynentach,
w co najmniej 16 krajach, w ponad 50 miastach.

Tylko w Polsce, w ostatnich latach uczestniczyło w nim 12 tysięcy osób! Ty również powinieneś je wypróbowywać, przyjść i dowiedzieć się:

1. Jak wygrać w grze o pieniądze?

Istnieją sprawdzone sposoby na osiągnięcie niezależności finansowej i dla Twojego dobra, jak i dobra Twojej rodziny powinieneś je znać!

2. Jak wdrożyć najprostszy system zarządzania pieniędzmi?

Musisz nauczyć się zarządzać swoimi pieniędzmi. To kolejna ważna różnica między ludźmi bogatymi i przeciętnymi. Poznasz prosty i niezawodny sposób zarządzania swoimi finansami.

3. Jak zapanować nad Twoją „Wewnętrzną GRĄ”?

W tej części dowiesz się skąd wzięła się Twoja obecna sytuacja finansowa, jaki masz finansowy wzorzec i jak możesz go zmienić już w trakcie seminarium!

To szkolenie jest stworzone dla Ciebie, jeśli:

  • chcesz zmienić sytuację finansową swojej rodziny i siebie
  • chcesz skutecznie wyjść z długów
  • zarabiasz dobrze, ale nie zarządzasz swoimi pieniędzmi
  • jeżeli masz nieregularne dochody
  • jeżeli pracujesz o wiele za ciężko i chcesz odzyskać równowagę w życiu
  • jeśli Twoje obecne inwestycje nie rosną
  • jeśli Twój biznes nie rozwija się tak szybko jak powinien

Tu zarezerwujesz Twoje miejsce.

Być może zastanawiasz się, czy Intensywny Kurs Umysł Milionera to nie są „jakieś nudy”. Mówi się o nim, że to „Woodstock” rozwoju osobistego i finansowego. Jest zabawny i ciekawy. Zmieni Cię mentalnie, emocjonalnie i finansowo, już na zawsze.

Pozdrawiam i szczerze zapraszam,
Remigiusz Stanisławek, trener inwestycyjny, Opiekun Inwestora

PS. koniecznie weź udział w spotkaniu online.

 

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz