Archiwum

Międzynarodowy Tydzień Networkingu – warto sprawdzić.

Jak co roku zapraszam do udziału w Międzynarodowym Tygodniu Networkingu, który jest  inicjatywą BNI dająca przedsiębiorcom okazję do rozwoju biznesu poprzez powiększanie swojej sieci kontaktów.  Wykłady poprowadzi  Grzegorz Turniak, niezrównany mówca i networker, od którego warto uczyć się tej sztuki.

Daty i terminy

 • Lublin, 4.02 (poniedziałek), g.17:45
 • Łódź, 7.02 (czwartek), g. 6:45
 • Bydgoszcz, 7.02 (czwartek), g.17:45
 • Warszawa, 11.02 (poniedziałek), g.17:45
 • Białystok, 12.02 (wtorek), g.17:45
 • Katowice, 14.02 (czwartek), g.17:45
[stextbox id=”info”]Uwaga – spotkasz mnie na edycjach imprezy w: Łodzi, Bydgoszczy, Warszawie i Białymstoku.[/stextbox]

Informacje organizacyjne

Należy się zarejestrować do na tej stronie.

Zachęcam do uczestniczenia nie tylko w spotkaniach ale także w wykładach.

Zgodnie z zasadą netowrkingu należy pamiętać o zabraniu ze sobą odpowiedniej ilości wizytówek.

Opis wydarzenia

Tydzień networkingu obchodzony jest od kilku lat, gromadząc na spotkaniach networkingowych tysiące ludzi z całego świata.

Celem imprezy jest pokazanie kluczowej roli, jaką w rozwoju biznesu na świecie pełni networking, a także podniesienie świadomości społecznej dotyczącej tego zjawiska. W tym roku koncentrować się będziemy na „networkingu relacji”. Pokażemy jak rozumienie własnego stylu networkingu i stylu partnera pomaga w prowadzeniu biznesu opartego na budowaniu długotrwałych, udanych relacji z ludźmi. Dodatkowo każda osoba, która zarejestruje się i weźmie udział w spotkaniu w ramach tygodnia networkingu po wypełnieniu online specjalnego kwestionariusza otrzyma kilkustronicowy raport opisujący jej preferowany „Styl networkingu” ze wskazówkami do dalszego doskonalenia. Jednym z sponsorów są Rodzinne Finanse.

Najważniejszym celem tych wydarzeń będzie zgromadzenie w jednym miejscu przedstawicieli rządów, przedsiębiorców i społeczeństwa i zachęcenie do wzajemnego poznawania się, tak by zrozumieli oni koncepcję dobrego networkingu. Wysłuchają oni też wykładów najlepszych specjalistów w tej dziedzinie z całego świata. Wykładowcy podzielą się swoją wiedzą i dobrymi radami jak poprzez budowę sieci kontaktów rozwijać przedsiębiorstwo i osiągnąć sukces.

Impreza będzie otwarta na gości spośród szerokiego środowiska biznesu, członków innych organizacji networkingowych, studentów, przedstawicieli prasy i zainteresowanych grup ze wszystkich szczebli biznesu i polityki. Celem Międzynarodowego Tygodnia Networkingu? jest pokazanie społeczeństwu networkingu jako narzędzia niezbędnego do osiągnięcia sukcesu w obecnych realiach biznesowych.

 

 

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz

1 komentarz

 • Dziękuję za wszystkie rozmowy podczas eventu w Bydgoszczy.

  Jeżeli chcesz wysłuchać wykładu o planowaniu kariery w firmach (Artur Sójka) i stylach w networkingu (Grzegorz Turniak) – warto wybrać się na spotkania.

  Spotkasz mnie na edycjach w Warszawie, 11.02 (poniedziałek), od godziny g.17:00 oraz w Białymstoku, 12.02 (wtorek), od godziny 17:00.

  Rejestracja na spotkania: http://www.tydziennetworkingu.pl/polska.html

  Każdy uczestnik otrzyma możliwość bezpłatnego badania raportu dot. własnego stylu networkingu wraz z komentarzem.