Archiwum

Lokata z gratisem. Galeria ofert

Być może to temat na pracę magisterską na kierunkach reklamowych? Artystycznych. Ew. ekonomicznych. To nie jest reklama. Ilość dziwnych ofert łączonych jest zbyt duża aby wszystkie analizować. Zresztą … większość opiera się o te same produkty. Mamy swoisty wyścig. Która firma DF sprzeda ich najwięcej? Czy ta, która zaoferowała najlepszy gadżet?

Gratisy będące wabikiem na Klientów odzwierciedlają aktualne trendy w gadżeciarskiej modzie. Choć czasem firmy wracają do zawsze pożądanych TV z 40” wyświetlaczem. Niech ta lista będzie swoistą dokumentacją tego co było modne w poszczególnych miesiącach.

Marzec 2011

Nie minął tydzień, a w mojej skrzynce już kilka ofert. Jak bumerang wraca produkt Lucro… Ale. Mam też zagadkę dla czytelników. Co się zmieniło w „małej czcionce” pod reklamowym rysunkiem? Proszę – porównaj reklamy z poprzednich lat.

Kiedyś pisano: (…) plan inwestycyjny z ochroną kapitału a dziś nagła zmiana na: (…) plan inwestycyjny bez gwarancji zysku z ochroną kapitału. Czy ktoś wie co spowodowało tę zmianę w zapisach?

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz