Archiwum

Lepszy biznes z BNI Poznań! Komu w najbliższy wtorek Twój biznes?

O sile rekomendacji i poleceń w biznesie … przedsiębiorców nie trzeba przekonywać. Doskonale rozumieją to także uczestnicy spotkań BNI w kilkunastu miastach w Polsce. Spotykamy się systematycznie i rozwijamy nasze biznesy, gdy konkurencja jeszcze śpi :).

[stextbox id=”info”]To nie sie-dzenie czy je-dzenie a dzie-lenie się kontaktami (It’s not net-sit or net-eat its net-work) mówi Dr Ivan Misner, założyciel i CEO BNI.[/stextbox]

Reprezentując grupę BNI Prestige w Poznaniu zapraszam zainteresowanych budowaniem sieci kontaktów i dołączeniem do grupy osób, nawzajem otwierających sobie drzwi do dużych biznesów.

20 grup BNI w Polsce (600o  na świecie) nie może się mylić!

Jeżeli prowadzisz mały / średni biznes, gdzie liczą się kontakty z polecenia i chcesz aktywnie działać w naszej grupie – napisz do mnie lub zadzwoń (moje dane znajdziesz na tej stronie). Jeżeli z uwagi na rozwój Twojego biznesu nie możesz wygospodarować pół dnia w tygodniu na działalność w grupie – nie będzie to miejsce dla Ciebie. Efekty ze współpracy są wielkie – ale wymagają zaangażowania.

Najbliższe spotkanie

Data: wtorek, 11 czerwca 2013
Godzina: 7:00 (warto przyjść 5-1 minut wcześniej) do 8:45
Miejsce: Poznań, Hotel Kolegiacki, ul Kolegiacka 5
Strój: biznes casual
Twój koszt: cena śniadania 29 zł
Parking: dostępny przed hotelem (uwaga od 8:00 obowiązuje strefa parkowania)

Kto korzysta?

[ois skin=”BNI”] Na spotkaniach pojawiają się przedstawiciele różnych branż. To m.in. biuro nieruchomości, projektowanie wnętrz, leasing, usługi telekomunikacyjne, fotograf, biuro podróży, usługi medyczne, jubiler, restauracja, hotel, apteka, wellnes, SPA, firma budowlana, projektant ogrodów, nauka języków, systemy alarmowe, szkolenia biznesowe, elektryk, szkolenia i usługi BHP, fizykoterapeuci, graficy, kancelaria prawna, fitness, agencja pracy czasowej, producent mebli biurowych, producent mebli kuchennych, biuro tłumaczeń, catering, doradca personalny, doradztwo IT, optyk, firma sprzątająca, kancelaria adwokacka, dealer samochodowy, social-media, szkoła tańca, konsultant ślubny, wynajem samochodów, agencja eventowa, psychoterapeuci, windykacja należności, deweloper

A także:  call center, firma ochroniarska, dystrybutorzy sprzętu komputerowego, grafik komputerowy, outsourcing dla biznesu (np. płac, kadr), usługi/badania geologiczne, producenci np. opakowań, dostawcy surowców do produkcji i setki innych profesji.
Także te branże, w których tradycyjna reklama jest utrudniona, np: notariusz.

Jeżeli w Twoim biznesie liczą się Klienci z polecenia…

… to warto sprawdzić jak może w tym pomóc udział w spotkaniach BNI. Sprawdź dlaczego na całym świecie w 6200 grupach BNI przedsiębiorcy spotykają się na cotygodniowych spotkaniach. Masz możliwość sprawdzić, że nie chodzi tu o zwykłą wymianę wizytówek, to co dla mnie ważne w BNI to możliwość otwarcia drzwi nie tylko do Klientów – ale także do różnych instytucji.

Jeżeli mniej lub bardziej systematycznie uczestniczysz w spotkaniach networkingowych przypomnij sobie kiedy ostatnio poznana na takim spotkaniu osoba poleciła Cię dalej. Z pewnością zdarza się to czasami. W BNI dzieje się to systematycznie.

Stwórz lepszy biznes z BNI Poznań

Prześlij zgłoszenie na spotkanie na adres remigiusz@stanislawek.plrejestracja przed spotkaniem jest wymagana w celu przygotowania cateringu. Spotkanie do niczego nie zobowiązuje – a masz możliwość przedstawić swoją ofertę członkom grupy oraz gościom.

Są rekomendacje i Rekomendacje. Jak to wygląda w BNI?

Jak często osoby poznane na spotkaniach networkingowych polecają  swoim znajomym Twoje usługi? Rzadko? Wcale? Sprawdź jak to wygląda w BNI:

Spotkania także w innych miastach

Więcej informacji na stronie BNI Polska.

A dla członków BNI w Polsce specjalna oferta na Opiekuna Inwestora. Wystarczy powołać się na BNI wysyłając wiadomość na pomoc@opiekuninwestora.pl i podać nazwę grupy.

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz

1 komentarz