Archiwum

Kocham fotografię: mówię shutt-out! Rób zdjęcia, głosuj i wygrywaj pieniądze. Ale … potrzebna jest Twoja pomoc!

Wyobraź sobie miejsce. W Internecie. Gdzie z Twojego komputera możesz sam organizować społecznościowe konkursy fotograficzne. Na dowolny temat. I na tym zarabiać! W jaki sposób: to proste. Uczestnicy konkursu płacą wpisowe. Niech to będzie 5$ (tak – to projekt międzynarodowy). Niech zapisze się 100 osób. Pula nagród w konkursie to 500$. A dla Ciebie 10% z tej kwoty. A dla uczestników konkursu? Możliwość sprawdzenia się i pokazania światu swojej twórczości. Swoich ukochanych zdjęć. Nie ocenianych przez jurorów. Ocenianych przez społeczność użytkowników.

To pierwsze takie miejsce dedykowane głównie dla amatorów fotografii. Ale .. potrzebna jest Twoja pomoc. Do 11 czerwca.

Podoba się? Czytaj dalej!

Więcej informacji o projekcie – przedstawi Tobie Mateusz Chłodnicki w wideo na końcu tego artykułu.

Czy znasz Mateusza Chłodnickiego?

To założyciel wydawnictwa Złote Myśli. Trudno dziś spotkać osoby, które nie korzystają z e-booków i poradników wydawanych przez to wydawnictwo. Sam jestem wymarzonym Klientem – nabyłem w tym wydawnictwie ponad 100 publikacji 🙂 i – nieco mniej – szkoleń. Z Mateuszem znamy się już dobrych parę lat.

Pamiętammmi, jak 2 lata temu na jednej z konferencji MMI (Myśleć Jak Milionerzy) siedzieliśmy sobie wspólnie (Mateusz to ten wesoły człowiek z prawej) na improwizowanej plaży 🙂 i wspominaliśmy nasze historie związane z rozwojem biznesów. Snuliśmy też wizje na przyszłość. Projekty, które będziemy realizować.

Mateusz – to wizjoner. Twardo stąpający po ziemi i facet, który nie odpuszcza. Nad projektem Shuttout.com pracował duuużo czasu. Teraz, gdy system działa już w fazie Beta nadszedł czas na to aby projekt wesprzeć.

Pomyśl, czy i jak możesz pomóc. Może to być wsparcie finansowe (nawet 5 zł). Może być to feedback i komentarz dotyczący tego projektu, który już możesz przetestować!

Ja trzymam kciuki za sukces! Sukces przez duże $! A-ho!

Ja już wspieram projekt. A czy ty także możesz pomóc?

polak-potrafiJeżeli interesujesz się fotografią. Jeżeli przemawia do Ciebie możliwość uczestniczenia w projekcie, który ma szansę stać się znany na świecie (znając Mateusza i jego determinację – nie będziemy długo czekać!) możesz wesprzeć projekt w zbiórce crowdfoundingowej.

Czasem 100 zł może wiele zmienić. 15 zł także. A nawet 5 zł.

To takie proste. Więcej szczegółów na stronie projektu na Polak Potrafi.

Na start potrzeba zebrać 30.000 zł.  Zrealizowano już ponad 70%. Cel: 120% normy. Jak za dawnych czasów 🙂

Pomożecie? Pomożemy!

To co dajesz wraca!

Wspierać projekt możesz dowolną kwotą. Przy wsparciu większym niż 10 zł otrzymujesz bonusy. Często szalenie interesujące.

  • Wpłacając 39 zł na projekt Mateusza otrzymasz m.in. książkę Efekt Tygrysa – o budowaniu marki osobistej wartości … 39 zł.tiger W wersji drukowanej!
  • Wesprzyj projekt kwotą 50 zł otrzymasz kupon 200 zł rabatu na warsztaty fotograficzne lub 50 zł na ebooki.
  • Wesprzyj projekt kwotą 125 zł otrzymasz kupon 50 zł na wydawnictwa Złotych Myśli, darmowe konto do organizowania płatnych konkursów w shuttout.com na zawsze i nie tylko.
  • I – uwaga! Wspierając projekt kwotą 1000 zł (tylko 10 miejsc) otrzymasz kupon 1000 zł do wykorzystania na moje najnowsze szkolenie online: „Fundusze To Nie Gra” + indywidualny 1 godzinny coaching inwestycyjny Skype

Wspierać możesz także komentując funkcjonalności portalu. Pomagaj w rozwoju.

Wspierać możesz także informując znajomych. Polub, udostępnij, podziel się!

 

Śledźcie przygodę Mateusza na Facebooku

wspieram Zobacz kto wspiera ten projekt.
http://www.facebook.com/events/814475665294231/Sprawdź co mówią o projekcie inni:
Więcej szczegółów na stronie projektu na Polak Potrafi.

Więcej informacji?

Obejrzyj, przeczytaj.

Kto najlepiej wyjaśni czym jest ten projekt?

Oczywiście sam pomysłodawca. Obejrzyj i powiedz co o tym myślisz?

https://www.youtube.com/watch?v=WvF4MJY_N7I

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz

komentarzy 6

  • Mateusz Chłodnicki ma dużą siłę przekonywania 🙂 Mówiąc krótko: to co dajesz – wraca do Ciebie. Jest dostępnych 10 nowych pakietów wsparcia projektu http://polakpotrafi.pl/projekt/shuttout. I – uwaga! Wspierając projekt kwotą 1000 zł (tylko 10 miejsc) otrzymasz kupon 1000 zł do wykorzystania na moje najnowsze (kilkumiesięczne) szkolenie online: „Fundusze To Nie Gra” + dodatkowo indywidualny 1 godzinny coaching inwestycyjny Skype!

  • W imieniu całego zespołu Shuttout.com wielkie podziękowania dla Ciebie Remigiuszu. Wierzę, że osoby zainteresowane inwestowaniem wesprą nas, mimo iż crowdfundingu nie można nazwać typową inwestycją. Jest to jednak forma inwestycji w projekty, które uważamy, że po prostu warto, aby powstały. Dla dobra większych społeczności.