Szkolenia

Jak poprawnie korzystać z produktów Aegon, Axa, Generali, Skandia, ING Best Invest (szkolenie online piątek, 13.03, 17:30)

Jeżeli inwestujesz w polisach inwestycyjnych Axa, Aegon, Generali, Skandia czy też Best Invest – zapraszam na krótkie szkolenia tematyczne. Tym razem nie będzie o strategiach inwestowania, ale o poprawnych zasadach korzystania z tych produktów. Jeżeli posiadasz inny produkt – też warto skorzystać (pokazywane cechy są podobne dla większości produktów inwestycyjnych w Polsce).

Po przeprowadzeniu kilkuset audytów wśród inwestorów okazało się, że moje proste i praktyczne porady dla wielu były zaskoczeniem. Wygląda na to, że wielu popełnia proste błędy związane ze specyfiką poszczególnych produktów.

O co chodzi? Po pierwsze o optymalizację kosztów tych rozwiązań inwestycyjnych. Po drugie o kilka mitów związanych z inwestowaniem.

Będę między innymi mówił o:

 • ryzyku walutowym i funduszach wycenianych w EUR i USD – pokazując dlaczego w większości przypadków ich wyniki nie zależą od kursu EUR i USD …  To było największym zaskoczeniem dla inwestujących,
 • indeksacji składki inwestycyjnej w produktach systematycznych – dlaczego indeksacja nie rozwiązuje problemu inflacji
 • zasadach korzystania z rachunku dodatkowego
 • specyfice szybkiej (w niektórych produktach) i wolnej (w wielu innych) konwersji między funduszami
 • komentarz dotyczący oferty i różnorodności funduszy w tych produktach

Maraton szkoleniowy zaczyna się w piątek, 13 marca o 17:30

 • 17:30 Jak inwestować w polisach ING Best Invest
 • 18:00 Jak inwestować w polisach Aegon
 • 18:30 Jak inwestować w polisach Axa
 • 19:00 Jak inwestować w polisach Generali
 • 19:30 Jak inwestować w polisach Skandia

Szkolenie online (bezpłatne)

logowanie_pokoj_szkoleniowyTemat: Jak korzystać z produktów inwestycyjnych

Termin: piątek, 13 marca, godzina 17:30
Miejsce: internet: http://www.opiekuninwestora.pl/skocz/webinar

Login: Twoje imię i miasto np. Anna (Wrocław)
Hasło: Nie będzie potrzebne

Czas trwania: 25 minut na każdy produkt inwestycyjny.

 

 

Jeżeli nie możesz uczestniczyć …

… nic się nie stało. Nagrania będą udostępnione w ciągu 1-2 tygodni.

Dostęp do szkolenia prześlemy zarejestrowanym na stronie http://edukacja.opiekuninwestora.pl Na listę warto się zapisać ? aby otrzymać przypomnienie o szkoleniu!

W szkoleniach przedstawię informacje z punktu widzenia praktyka

Inwestuję w każdym z wymienionych produktów (czasem nawet w kilku). I znam doskonale różne drobne elementy, o których często zapominamy inwestując.

polisy

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz

komentarzy 5

 • Hi,
  Gdzie mozna znalezc link do archiwum szkolenia „Jak inwestować w polisach Axa”?
  „Jeżeli nie możesz uczestniczyć ?nic się nie stało. Nagrania będą udostępnione w ciągu 1-2 tygodni.” Nie moglem 🙂 A bardzo czekam na nagrania 🙂 Udostepnijcie prosze 🙂

  Niko

  • Szkolenia te były online – ale było to w roku 2015. Proszę spojrzeć na datę artykułu 🙂 To był mocny maraton – kilka szkoleń pod rząd – trwało to jak dobrze pamiętam 5-6 godzin. Być może powtórzę w przyszłości. Pozdrawiam, Remigiusz Stanisławek