Szkolenia

Co wybrać? IKE czy IKZE – coroczne szkolenie online (17 XI godzina 20:00 )

Jak co roku, tradycyjnie zapraszam na szkolenie online dotyczące tematów IKE / IKZE. Czyli elementów trzeciego filara emerytalnego oferującego dodatkowe korzyści podatkowe.

Również tradycyjnie będzie to spotkanie dla wielu zaskakujące – poruszę tematy, o których nie wie ponad 90% wybierających IKE czy też IKZE. Brzmi intrygująco? Zapraszam na spotkanie (jest całkiem bezpłatne).

IKE czy IKZE? Co wybrać?

O czym opowiem na spotkaniu?

  • krótko o istocie IKE i IKZE
  • sprawdzimy które z rozwiązań jest bardziej opłacalne pod względem podatkowym
  • omówimy rodzaje IKE i IKZE
  • przedstawię aktualne promocje rozwiązań IKZE (z … komentarzem pokazującym kto płaci za te promocje)
  • na co zwrócić uwagę wybierając IKE / IKZE
  • pokażę analizę ile warta jest korzyść podatkowa w długim okresie (to może być mocno zaskakujące)

Pojawiło się wiele artykułów próbujących porównać IKE z IKZE. Mocno komplikując sposób obliczeń. W trakcie szkolenia pokaże konkretny, prosty sposób analizy dający odpowiedź wprost czy lepsze jest IKE czy też IKZE. Będzie też odpowiedź na jedno pytanie – które nigdy nie padło. A może inaczej – nikt nie wpadł na pomysł aby to policzyć 🙂 Korzyść podatkowa w postaci zwrotu podatku od wartości wpłaty do IKZE brzmi przecież tak kosząco.

Informacje organizacyjne

ike-czy-ikze-2Termin: poniedziałek, 17 listopada 2014, godzina 20:00
Szkolenie kończymy: 21:15 (zależy od ilości pytań)
Rejestracja:  nie jest wymagana.

[time-restrict off=”2014-12-06″]

Adreshttp://www.opiekuninwestora.pl/skocz/webinar
Login: podajemy Imię (Miasto), np. Karol (Warszawa)
Hasło: nie jest wymagane

Uwaga: logowanie dostępne będzie na 15 minut przed szkoleniem. Wcześniej zalogowanie nie będzie możliwe.

[/time-restrict][time-restrict on=”2014-12-06″][boxibt style=”info”]Szkolenie już się zakończyło. Po więcej więcej bezpłatnych szkoleń o tematyce inwestowania i finansów osobistych zapraszam na stronę: edukacja.opiekuninwestora.pl.
[/boxibt] [/time-restrict]

Konferencja prowadzona jest przez Internet. To bardzo proste. Nie trzeba nic instalować. Wystarczy otworzyć stronę pokoju konferencyjnego (adres zostanie wysłany po rejestracji) oraz wpisać login  podając swoje Imię i Miasto np. Andrzej (Poznań) . Spotkanie ma formę prezentacji slajdów ? z moim komentarzem. To także możliwość zadawania pytań, na które na bieżąco odpowiadam.

Twoje pytania?

Pytania można zadawać w trakcie konferencji. Ale ? zapraszam do ich zadawania już teraz w komentarzach. Na te dodatkowe pytania będę udzielał odpowiedzi w trakcie spotkania.

Więcej bezpłatnych szkoleń?

Zaproszenia na więcej bezpłatnych szkoleń o tematyce inwestowania i finansów osobistych otrzymasz rejestrując się (podając e-mail) na stronie: edukacja.opiekuninwestora.pl. Na podany adres e-mail wysyłane będą automatycznie zaproszenia na kolejne szkolenia. Listę wybranych szkoleń z ostatnich lat znajdziesz na tej stronie.

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz