Archiwum

Masz polisę inwestycyjną Generali? Z Opiekuna Inwestora korzystasz bezpłatnie (plus mój osobisty darmowy coaching inwestycyjny + pomoc w inwestowaniu)

Cóż, takiej oferty jeszcze nie było! Na początek oferta dotyczy wyłącznie inwestujących w polisach inwestycyjnych Generali (swoją drogą jednej z lepszych platform inwestycyjnych). Oferta jest ograniczona czasowo. I … nic Cię nie kosztuje! Nie musisz uruchamiać nowego produktu długoterminowego inwestowania ani nic kupować. Po prostu – otrzymasz bezpłatnie abonament Opiekuna Inwestora + dodatkowe wsparcie w prowadzeniu Twojej inwestycji!

Jeżeli posiadasz produkt Generali (lub znasz osoby, które posiadają jeden z poniższych produktów):

  • Generali Omniprofit
  • Generali Omniprofit Premium

i nie jesteś zadowolony(a) z obsługi, którą otrzymujesz od swojego doradcy czy też firmy/banku który ten produkt zaoferował (a to niestety częsty przypadek), wypełnij prosty formularz. Jest 95% szans, że pomożemy zacząć zarządzać tą inwestycją. Bezpłatnie!

[wpcb id=”9″]

 

Możesz przesłać dalej adres tego formularza i pomóc też innym inwestorom: www.opiekuninwestora.pl/skocz/generali

UWAGA – nie jest to żadna oferta zachęcająca do zerwania umowy i współpracy z Kancelariami Odszkodowawczymi! Produkt Generali to bardzo dobry produkt, którym można świetnie zarządzać. Sam posiadam 3 takie rozwiązania! I jestem z nich bardzo zadowolony.

W skrócie – możesz otrzymać naszą pomoc bez żadnych opłat

I bez konieczności podpisywania umów na produkty długoterminowego inwestowania.

Co obejmuje pakiet standardowy (dla wersji produktów Generali od 150 zł miesięcznie):

  • bezpłatny abonament w portalu Opiekun Inwestora (aby móc zarządzać polisą Generali) … na wiele, wiele lat
  • mój osobisty coaching inwestycyjny (2 godzinny) który realizuję dla uczestniczących w tym projekcie (bezpłatny, wartość 1000 zł)

A dodatkowo (jeżeli Twoja składka inwestycyjna to ponad 1500 zł miesięcznie)

  • dostęp do dodatkowych narzędzi wsparcia w inwestowaniu (np. miesięczny diagram analizy rynków zagranicznych)

Jedyne czego wymagamy – to odrobiny zaangażowania na poziomie 15 minut w miesiącu. A tego są chyba warte Twoje inwestycje?

remigiusz-stanislawekWszystkiego dowiesz się po rejestracji. Zapraszam – z taką ofertą do inwestorów wychodzimy po raz pierwszy od 7 lat!

Do inwestowania zaprasza Remigiusz Stanisławek, trener inwestycyjny, pogromca mitów inwestowania, twórca Opiekuna Inwestora i zbyt wielu portali aby je wszystkie wymieniać.

 

To nie jest eksperyment. Pomagamy inwestować od 2006 roku!

2007-aktywne-inwestowanieJesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która udostępniła system do zarządzania funduszami z pełną ofertą wielu różnych narzędzi wspierających inwestowanie. We wrześniu 2007 roku w wywiadzie wideo mówiłem i ostrzegałem, że funduszami trzeba samodzielnie zarządzać (to wbrew pozorom całkiem proste). Wtedy mówiono najczęściej: kup i zapomnij, fundusze zarobiły ponad 50% i będą zarabiać dalej. Niestety – spadki w roku 2008 zweryfikowały te puste obietnice…

Kto wtedy (we wrześniu 2007 roku) posłuchał tego co miałem do powiedzenia – dziś jego pieniądze są mu za to wdzięczne!

Wszelkie informacje i dalsze kroki, które należy wykonać otrzymasz zapisując się tutaj.

 

Warto działać szybko. Oferta jest ograniczona czasowo.

I nie wiem ja długo będę mógł tę pomoc zaproponować.

[wpcb id=”9″]

Możesz też napisać do nas: pomoc@opiekuninwestora.pl

 

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz