Szkolenia

Fundusze wierzytelności od 10.000 zł dostępne tylko do końca czerwca! Dedykowane szkolenie online (piątek, 26 czerwca)

Nic nie trwa wiecznie. To samo dotyczy dostępności funduszy wierzytelności. Jeżeli poszukujesz dywersyfikacji portfela o inwestycję w sprawdzony model odzyskiwania długów, który w ostatnich 3 latach systematycznie zarabiał 9-12% w skali roku czas podjąć decyzję już dziś.

[stextbox id=”warning”]Fundusze wierzytelności dla inwestycji mniejszych niż 40.000 EURO dostępne są tylko do końca czerwca! Tylko teraz wystarczy 10.000 (fundusz InSecura) lub 20.000 (polecany produkt IMPLUS) aby dołączyć do inwestorów zarabiających na tym rynku.[/stextbox]

Spotkanie online – już w piątek 26 czerwca

Wszelkie informacje dostępne są w portalu www.funduszewierzytelnosci.pl. Z uwagi na ilość dodatkowych pytań dotyczących tej kończącej się oferty poprowadzę w piątek 26 czerwca dedykowane spotkanie online, gdzie w formie pytań i odpowiedzi przypomnę wszelkie szczegóły dotyczące tej inwestycji.

Wyniki niezależne od koniunktury na rynkach

Fundusze wierzytelności to inwestycja w biznes. Warto obejrzeć nagranie: Jak to działa. Oraz sprawdzić jakie wyniki uzyskiwały w przeszłości.

 

Inwestycje VIP dostępne (jeszcze) dla wielu oszczędzających

Początkowo inwestycje w wierzytelności dostępne były za pośrednictwem typowych funduszy zamkniętych. Które zgodnie z ustawą są oferowane na sztuki – inwestor nabywa certyfikaty. Przy czym minimalna kwota zakupu certyfikatów to 40.000 EURO. Niektóre fundusze – jak np. Eques Debitum FIZ (najlepszy z tej grupy funduszy) stawia poprzeczkę finansową jeszcze wyżej – tu cena jednego certyfikatu to około 268.508 zł. Fundusze zamknięte można nabywać wyłącznie w określonych dniach subskrypcji.

Jakiś czas temu wprowadzono możliwość inwestowania na tym rynku także mniejszych kwot. Otwierając się także na inwestorów, którzy nie mogą zainwestować kwoty ponad 200.000 zł. Realizowane jest to poprzez formę ubezpieczenia inwestycyjnego – z minimalną sumą ubezpieczenia (np. 100 zł dla produktu IMPLUS). W ten sposób całość inwestycji wpłacana jest do funduszu FIZ, a inwestorzy wybierając formę produktu quasi-ubezpieczeniowego mogą inwestować kwoty mniejsze niż wymaga tego inwestycja bezpośrednio w fundusz FIZ.

Fundusze wierzytelności w tym modelu dostępne są tylko do końca czerwca. Większość producentów wycofuje się z możliwości dokonywania nowych wpłat do funduszy wierzytelności w formie innej niż FIZ.

W sobotę, 25 kwietnia poprowadzę spotkanie online (na żywo, z możliwością zadawania pytań) na temat zasad działania oraz aktualnej oferty funduszy wierzytelności.

To doskonała okazja do zadawania dodatkowych pytań.

Inwestowanie w fundusze powinno opierać się o szerszą wiedzę, niż tylko tą dostępną w okienku bankowym, gdzie pokazują nam świetne wyniki historyczne. Fundusze wierzytelności różnią się między sobą. Warto poznać dokładniej ten rynek. To świetne rozwiązania inwestycyjne o niskim poziomie ryzyka – ale – wyboru warto dokonać świadomie.

 

Informacje organizacyjne

webinar

Data: piątek, 26 czerwca
Godzina: 20:00 – 21:00 (forma prezentacji plus sesja pytań i odpowiedzi)

Miejsce: http://www.opiekuninwestora.pl/skocz/webinar

 

Dane do logowania:
Login: Imię (Miasto) np. Andrzej (Kraków)
Hasło: nie będzie potrzebne

 

Nie zapomnij!

Warto zapisać przypomnienie w kalendarzu o tym szkoleniu.

Można też zapisać się na stronie http://edukacja.opiekuninwestora.pl aby otrzymywać przypomnienia i informacje o nowych bezpłatnych szkoleniach.

Dodatkowe pytania?

Zapraszam do zadawania w komentarzach.

Kontakt w sprawie inwestycji

Zakup funduszy sekurytyzacyjnych realizujesz poprzez firmę Opiekun Inwestora prowadzącą od 2008 m.in. pierwszy w Polsce portal wspomagający inwestorów na rynku funduszy inwestycyjnych z możliwością definiowania powiadomień, alarmów i gotowych strategii inwestowania dla wszystkich produktów inwestycyjnych.

user W sprawie inwestycji na rynku funduszy wierzytelności kontaktować będzie się z Państwem Remigiusz Stanisławek, trener inwestycyjny, licencjonowany doradca finansowy (EAFP EFG), numer w rejestrze KNF 11339231/P.

telefonInfolinia 9:00 do 15:00i dodatkowo: wtorek /czwartek 18:00-20:00
Tel 0801: 801 00 24 64
Z tel. komórkowych: 61 670 33 44

telefonDodatkowy dyżur telefoniczny
:: 26, 29 i 30 czerwca, w godzinach 12:00-14:00 oraz 19:00 – 21:00
:: 27-28 czerwca,
w godzinach 16:00-18:00

emailMożesz także skontaktować się z nami poprzez e-mail
inwestycje@opiekuninwestora.pl
Odpowiadamy w ciągu 1-2 dni roboczych

 

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz

komentarze 3

  • Naprawdę żałuję, że nie załapałem się na to szkolenie. Znajomy brał udział i twierdzi, że było świetne i wiele się dowiedział. W związku z tym chciałem dopytać, czy przewiduje pan jakieś kolejne szkolenia?
    jestem także ciekawy, jak obecnie wygląda rynek, jeśli chodzi o fundusze inwestycyjne. Może przydałby się jakiś kolejny tekścik na ten temat? Na rynku na pewno pojawiły się już jakieś nowości, więc przydałaby się porada eksperta, jeśli o to chodzi.
    Sam szukam informacji w różnych źródłach i staram się je porównywać, a na pana blog trafiłem właśnie z polecenia znajomego i bardzo chętnie bym poczytał więcej na ten temat.