Archiwum

4827 uczestników nie może się mylić! Fundusze To Nie Lokata (edycja 2015 kultowego szkolenia) – zapisy w dobrej cenie!

mjm2To prawdopodobnie jedyne szkolenie z inwestowania na rynku funduszy inwestycyjnych kierowane dla indywidualnych inwestorów na którym nie oferuje się produktów inwestycyjnych. A to oznacza, że zamiast bajek sprzedażowych zobaczysz wyłącznie fakty. I konkretną wiedzę praktyka.

Szkolenie prowadzi Remigiusz Stanisławek, współtwórca portalu Opiekun Inwestora. Inwestor – praktyk. W funduszach inwestycyjnych co roku inwestuje co najmniej 100.000 zł. Na szkoleniach stacjonarnych będzie oczywiście opowiadana historia Króla Inwestura! Zapraszam.

We wrześniu 2007 roku, gdy wszyscy mówili „kupuj fundusze akcji, w długim okresie świetnie zarobisz” w jednym z wywiadów wideo mówił, że funduszami trzeba zarządzać. Kto wtedy posłuchał tych rad – jego pieniądze są mu dziś za to wdzięczne. Wielu innych straciło wtedy kilkadziesiąt procent oszczędności – nie rozmiejąc w jaki sposób działają fundusze inwestycyjne.

[pullquote-left]Inwestowanie na rynku funduszy jest proste – ale nie jest trywialne. Nie trzeba być ekspertem – trzeba znać podstawowe zależności. Ta wiedza należy się Twoim oszczędnościom![/pullquote-left] Skorzystaj z promocyjnej ceny dla nowej edycji szkoleń. To nie jest eksperyment. 4827-iu uczestników dotychczasowych 241 edycji szkolenia nie może się mylić (Tu sprawdzisz opinie uczestników poprzednich edycji). Ostatnie edycje urosły do poziomu … 11 godzinnego maratonu wiedzy. Będą więc zmiany. I – zapowiadana i bardzo oczekiwana wersja internetowa! Do tego w kilku wersjach. Dla zarejestrowanych na liście informacyjnej – szykujemy istotną promocję.

[wpcb id=”8″]

Dla kogo te szkolenia?

Dla każdego. Także dla tych wszystkich którzy … nie lubią matematyki, nie chcą interesować się rynkami finansowymi. Fundusze to nie giełda. Tu wystarczy odrobina wiedzy i zaangażowania.

  • Fundusze To Nie Lokata – to szkolenie podstawowe. Dla każdego kto swoje oszczędności inwestuje na rynku funduszy inwestycyjnych
  • Fundusze To Nie Gra – to szkolenie dla bardziej zainteresowanych (ale tu też nie trzeba być ekspertem).

To nie są szkolenia z gotowej strategii inwestowania Opiekun Zysku 10/15. To znacznie więcej (tu znajdziesz szczegóły)

Wszelkie informacje na temat tegorocznej edycji tych szkoleń (ceny, terminy) przedstawię w trakcie dedykowanego webinaru. Uczestnicy moich szkoleń online wiedzą, że warto uczestniczyć w nich na żywo

Aktualizacja

Szkolenie online z informacjami o nowej edycji szkoleń stacjonarnych poprowadzę w ostatnim dniu czerwca (dokładniej: 30 czerwca).

Informacje organizacyjne

Termin: wtorek, 30 czerwca 2015, godzina 20:00
Szkolenie kończymy: 21:00 (zależy od ilości pytań)
Rejestracja:  nie jest wymagana.

szkolenia-onlineDane do logowania:
Adres: http://www.opiekuninwestora.pl/skocz/webinar
Login: w polu Logowania wpisujemy Imię (Miasto), np. Anna (Katowice)
Hasło: na to szkolenie hasło nie jest wymagane

Uwaga: logowanie dostępne będzie na 15 minut przed szkoleniem. Wcześniej zalogowanie nie będzie możliwe.

Konferencja prowadzona jest przez Internet. To bardzo proste. Nie trzeba nic instalować. Wystarczy otworzyć stronę pokoju konferencyjnego (adres zostanie wysłany po rejestracji) oraz wpisać login  podając swoje Imię i Miasto np. Andrzej (Poznań) oraz hasło dostępu (które zostanie wysłane po rejestracji). Spotkanie ma formę prezentacji slajdów ? z moim komentarzem. To także możliwość zadawania pytań, na które na bieżąco odpowiadam.

Twoje pytania?

Pytania można zadawać w trakcie konferencji. Ale ? zapraszam do ich zadawania już teraz w komentarzach. Na te dodatkowe pytania będę udzielał odpowiedzi w trakcie spotkania.

[wpcb id=”8″]

Dumnie wspieram projekt ShuttOut!

Sprawdź o co chodzi na tej stronie. Poczuj się jak anioł biznesu i zainwestuj (choćby 20 zł) w innowacyjny projekt. Projekt zebrał już 110% podstawowego finansowania. Ale możesz wspierać dalej. Lista wariantów wsparcia jest imponująca – z reguły to co dajesz do Ciebie wraca. Mogą to być albo książki, albo e-booki. A nawet zniżka na szkolenia Fundusze To Nie Lokata. Przykładowo

  • wspierając projekt Shuttout kwotą 500 zł otrzymasz zniżkę 500 zł na szkolenia internetowe Fundusze To Nie Lokata w dowolnej wersji. A dodatkowo 50 zł na ebooki Złotych Myśli, dwa metalowe designerskie plakaty PosterPlate, dwie koszulki projektu Shuttout + wieczny dostęp do możliwości uruchamiania własnych konkursów w portalu ShuttOut
  • wspierając projekt Shuttout kwotą 1.000 zł otrzymasz zniżkę 1000 zł (!) na szkolenia internetowe Fundusze To Nie Lokata (dotyczy pełnej wersji szkoleń VIP). Plus szereg dodatkowych bonusów od twórców portalu.

Zbiórka kończy się 11 czerwca. Możesz wspomóc dowolną kwotą – w każdym pakiecie wsparcia otrzymujesz wiele dodatkowych korzyści.

Polak potrafi! Pomagajmy przedsiębiorczym!

Więcej bezpłatnych szkoleń?

Zaproszenia na więcej bezpłatnych szkoleń o tematyce inwestowania i finansów osobistych otrzymasz rejestrując się (podając e-mail) na stronie: edukacja.opiekuninwestora.pl. Na podany adres e-mail wysyłane będą automatycznie zaproszenia na kolejne szkolenia. Listę wybranych szkoleń z ostatnich lat znajdziesz na tej stronie.

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz