Finanse osobiste Szkolenia

Poduszka finansowa / fundusz awaryjny – zrób to sam (w tydzień). Nagranie wideo (już dostępne)

O tym, że warto mieć 3/6/ czy 12 miesięczną poduszkę finansową wszyscy wiemy. Ale jak stworzyć poduszkę finansową w kilka dni? Szczegółowo opisałem to rozwiązanie w tym artykule: https://blog.opiekuninwestora.pl/poduszka-finansowa/

Dziś udostępniam nagranie szkolenia o tej tematyce.  W nagraniu pokazuję produkt bankowy, który można do tego celu wykorzystać. Co ważne – produkt może Cię w trakcie korzystania nic nie kosztować (o ile potraktujesz to rozwiązanie jak poduszkę finansową).

O czym usłyszysz w nagraniu?

00:23 Na ile miesięcy ma wystarczyć poduszka finansowa
03:12 Ile czasu zajmuje znalezienie ponownie pracy
04:20 Tradycyjna droga do budowy poduszki finansowej
06:55 Szybka droga do poduszki finansowej
07:40 To nie jest kredyt gotówkowy…
12:21 Koszty tego rozwiązania (znikome)
17:20 Case Study
20:41 Podsumowanie

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz

komentarze 2

  • Powyższa prezentacja bardzo mi się spodobała. Konkretna, w miarę krótka, można poznać wiedzę, która mądrze wykorzystana da poczucie finansowego bezpieczeństwa.

    • Dziękuję – poruszył Pan bardzo ważny element związany z finansami osobistymi: wiedza powinna być mądrze wykorzystana. Tylko wtedy zadziała.