Archiwum

Konferencja FundForum. Warszawa, 31 marca.

Konferencja organizowana przez Analizy Online jest jedną z nielicznych inicjatyw pokazującą rynek funduszy inwestycyjnych z różnych perspektyw: od zarządzających funduszami, firm zajmujących się ich oceną po doradców finansowych. Konferencja skierowana jest do agentów sprzedaży oraz doradców finansowych, zarówno niezależnych, jak i związanych z poszczególnymi dystrybutorami. Wezmą oni udział w panelach dyskusyjnych, warsztatach pogłębiających praktyczne umiejętności sprzedażowe, jak również wysłuchają wykładów autorytetów rynku funduszy inwestycyjnych.

Można jeszcze zgłaszać się na konferencję. O przyjęciu zgłoszenia decyduje organizator.

Są jeszcze wolne miejsca. Ważne: udział w konferencji głównie dla przedstawicieli branży finansowej.

Ze swojej strony umieszczę relację z tego wydarzenia. Tym bardziej, że z uwagi na grupę docelową (branża finansowa) nie będzie poruszana perspektywa prywatnego inwestora.

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz