Archiwum

Bodo Schäfer w tę sobotę w W-wie (57% zniżki na seminarium – ostatnie 3 miejsca)

3 marca 2012 roku po raz pierwszy w Polsce swoje seminarium poprowadzi Bodo Schäfer. Na jego filozofii powstało nie jedno doradztwo finansowe, nie jedna kariera i nie jedna fortuna. Bestseller „Droga do finansowej wolności” pomógł milionom osób inaczej spojrzeć na pieniądze i budowanie dobrobytu.

[stextbox id=”info”]Firma Opiekun Inwestora jest partnerem tego wydarzenia. Mamy ostatnie 3 wejściówki w cenie 1600 zł zamiast 3730 złna wejściówkę na to wydarzenie (szczegóły w dalszej części artykułu).[/stextbox] Jeżeli ktoś z czytelników czeka na ostatnia chwilę to może już nie zdążyć na to seminarium.

Czy zgodzisz się, że często…

[stextbox id=”info”]To, co nazywasz koniecznymi wydatkami będzie zawsze rosło – aż do wysokości odpowiadającej zarobkom.[/stextbox]

Zapisy na seminarium

Na stronie wydarzenia: www.bodoschafer.pl.[stextbox id=”info”]Podając w zamówieniu kod: O.I. (pole: Kod promocyjny)
za miejsca w sektorze Blue (od 5-ego rzędu) zapłacisz 1630 zł zamiast 3730 zł.[/stextbox]
Na pytania odpowiada organizator wydarzenia:Kajetan Jedrzejewski
Invest Success Sp. z o.o.
Ul. Złota 61 office 205
00-819 Warszawa
Tel. 534 459 855
E-mail: bilety@investsuccess.pl
www.investsuccess.pl
Bodo Schafer jest znany na całym świecie jako doskonały nauczyciel w tematyce JAK ODNOSIĆ SUKCESY.
Żyje i pracuje jako pisarz, mówca i przedsiębiorca w Niemczech. Jego książki skupiają się na temacie pieniądza i budowaniu dobrobytu. Zostały przetłumaczone na 30 języków. Za każdym razem stają się bestsellerami. Numerem jeden jest „Droga do finansowej Wolności”, która sprzedała się w ilości 10 Milionów egzemplarzy. Książka pt. „Pies o imieniu pieniądz” stała sie odnoszącą sukcesy książką dla dzieci w całych Niemczech.

Spotkajmy się!

Będę na tym szkoleniu. To zawsze dobry moment na kuluarowe rozmowy.Zapraszam,Remigiusz Stanisławek

 

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz

1 komentarz