Archiwum

Blog Roku 2012 – podziękowania i wyniki

Dziękuję wszystkim czytelnikom za wsparcie w konkursie. Szczególnie za Wasze głosy. Drugie miejsce pod względem głosowań SMS – zobowiązuje! Jeszcze raz dziękuję – i zapraszam do zapoznania się ze zwycięzcami konkursu.

Wyniki konkursu Blog Roku 2012. Kategoria: Profesjonalne

Osobny e-mail z podziękowaniami dla wszystkich przygotuję wkrótce. Dzięki waszemu wsparciu blog dotarł tak wysoko. Dziękuję.

W Kategorii: „Profesjonalne” decyzją jurorów pierwsze miejsce zajął „Subiektywny Blog o Sztuce MarketinguJacka Kotarbińskiego.

Dwa kolejne blogi – według kolejności w głosowaniu SMS to blog Iwony Majewskiej-Opiełka oraz mój blog o funduszach inwestycyjnych.

Główne nagrody i wyróżnienia

Nagroda Główna Blog Roku dla: From Movie to The Kitchen – czyli jak przenieść potrawy i dania ze szklanego ekranu na domowy stół. Pogratulować bardzo zaskakującego, a przy tym jakże praktycznego pomysłu.

Reportaż z wręczenia nagród

Można obejrzeć na stronie konkursu – w formie jednego zdjęcia. Będąc w czołówce rankingu w swojej kategorii liczyłem na możliwość przekazania osobistych gratulacji zwycięzcom na gali wręczenia nagród. Podobnie jak to miało miejsce, gdy otrzymałem dyplom półfinału Mikroprzedsiębiorcy Roku 2010 (dołączając do grupy 40 firm z Polski). Na wręczenie nagród wszyscy otrzymali zaproszenia. Tu nie było takiej możliwości…

Ze strony czytelników pojawiały się pytania: kiedy będą wyniki? Zakładałem, że organizatorzy raczą poinformować uczestników. Okazało się, że … prawdopodobnie zapomnieli. O ogłoszeniu wyników dowiedziałem się z innego źródła. Stąd publikacja wyników z niewielkim opóźnieniem.

 

 

 

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz