Szkolenia

Wtorek, 13.11.2012 Bezpieczne strategie inwestowania dla krótko- i średnioterminowych inwestycji. Darmowe szkolenie online

Czytając wypowiedzi internautów na forach dyskusyjnych, czasami przytaczanych w mediach można odnieść wrażenie, że inwestowanie w funduszach inwestycyjnych może oznaczać tylko straty. Potocznie fundusze utożsamia się z giełdą. I z góry zakłada, że jedyny sposób na zarabianie to ‚duże zyski przy dużym ryzyku’. Zapominając, że można inwestować w całkiem inny sposób. I fundusze wykorzystać także dla inwestycji krótkoterminowych (kto powiedział, że trzeba inwestować na 10 lat lub dłużej!).

Największe ryzyko przy inwestowaniu poprzez fundusze inwestycyjne to brak wiedzy o tym jak inwestować.

Bezpieczne strategie inwestowania w fundusze

Podczas 1,5 godzinnego szkolenia omówię:

  • strategię bezpiecznego inwestowania – która bez trudu pozwala zarabiać więcej niż lokata bankowa
  • strategię bezpiecznego inwestowania PLUS– przy niewielkim ryzyku pozwala zarabiać jeszcze więcej
  • strategię inwestowania z ochroną kapitału – czyli własna struktura na funduszach: zyski od zera do 15% w skali roku oraz modyfikacje tej strategii, zwiększające potencjał zysków przy niewielkim ryzyku
  • strategia Kroczącej Struktury – jedna z nowości, którą planujemy wdrożyć w portalu
  • zasady poszukiwania okazji inwestycyjnych na rynku funduszy niskiego ryzyka
  • czy można ustrzec się przed spadkami wycen funduszy niskiego ryzyka (czyli czy można było w tym roku uniknąć strat w Idea Premium, UniWibid czy UniKorona Pieniężny)

Do usłyszenia 13.11,

Remigiusz Stanisławek

W 2008 roku w wywiadzie ostrzegałem, że inwestycjami należy zarządzać. Kto posłuchał wtedy tych rad – wie, że miałem rację (są to zasady ponadczasowe). I wiedzą o tym jego pieniądze.

Informacje organizacyjne

Termin: wtorek, 13.11, godzina 20:00
Szkolenie kończymy: około 21:45 (po spotkaniu będzie czas na zadawanie pytań)
Rejestracja: poprzez podanie adresu e-mail na tej stronie.

Konferencja prowadzona jest przez Internet. To bardzo proste. Nie trzeba nic instalować. Wystarczy otworzyć stronę pokoju konferencyjnego (adres zostanie wysłany po rejestracji) oraz wpisać login  podając swoje Imię i Miasto np. Andrzej (Poznań) oraz hasło dostępu (które zostanie wysłane po rejestracji). Spotkanie ma formę prezentacji slajdów – z moim komentarzem. To także możliwość zadawania pytań, na które na bieżąco odpowiadam. Przykład  takiego szkolenia można obejrzeć na tej stronie.

Rejestracja

Aby uczestniczyć w szkoleniu należy zarejestrować się na stronie: edukacja.opiekuninwestora.pl
Na podany adres e-mail zostaną automatycznie wysłane informacje organizacyjne (takie jak adres internetowy szkolenia oraz hasło dostępu do pokoju szkoleniowego).

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz

1 komentarz

  • Jak zawsze konkretne i rzetelne informacje pozwalajace przeanalizować oferty i pomagające podjąć dalsze rozsądne decyzje. Dobrej wiedzy nigdy nie jest zawiele. Dla osób zainteresowanych inwestowaniem w lokaty bankowe informacje wręcz niezbędne.
    Tak trzymać panie Remigiuszu!