Archiwum

Bezpieczne fundusze inwestycyjne (darmowe wideo, 60 minut)

Obszerne (60 minut) fragmenty szkolenia online „Bezpieczne fundusze inwestycyjne” obejrzysz bezpłatnie w tym artykule (około 30 minut zostało z tego bezpłatnego nagrania usunięte). To tylko pierwsza część (o tematyce funduszy pieniężnych i gotówkowych). Wyobraź sobie, co udostępniam na kolejnych szkoleniach czyli: fundusze obligacji, fundusze zagraniczne (akcji, sektorowe, surowcowe), zagraniczne fundusze niskiego ryzyka).

[stextbox id=”info”]Cały pakiet 3 szkoleń można ciągle zamówić w cenie 145 zł. (Abonenci portalu mogą skorzystać z kodu rabatowego dostępnego po zalogowaniu). Nagrania będzie można zakupić (już w kwietniu) w wersji wyłącznie offline. Ale wtedy te szkolenia (w wersji offline) będą dostępne w wyższej cenie.[/stextbox]

Obejrzyj godzinny fragment szkolenia o funduszach pieniężnych/ gotówkowych

 

[cdnvault]cdn=s3|mode=video|file=pieniezne.mp4|title=Fundusze pieniężne/ gotówkowe[/cdnvault][/viral-buyer][/stextbox]

Możesz zamówić pakiet 3 szkoleń lub każde ze szkoleń osobno.

Tematyka szkoleń online to:

Bezpieczne fundusze inwestycyjne – czyli wszystko co chciał(a)byś się dowiedzieć na temat funduszy niskiego ryzyka rynku polskiego. Temat jest tak szeroki, że szkolenie zdecydowałem się podzielić na dwa bloki. 1,5 godzinny wykład na temat funduszy pieniężnych i gotówkowych oraz osobny wykład na temat funduszy obligacji. Jak działają, czemu tracą, jak poszukiwać okazji na tym rynku i wiele dodatkowych porad. Koszt: 45 zł!
Fundusze zagraniczne – jak się za to zabrać. Ryzyko walutowe, fundusze surowcowe, sektorowe i quasi-surowcowe. Strategie i techniki inwestowania, poszukiwanie okazji inwestycyjnych. Zebrałem tu najważniejsze elementy tej tematyki ze szkoleń stacjonarnych. W tym kluczowe dla podejmowania decyzji inwestycyjnych: gdzie tkwi prawdziwe ryzyko walutowe i jak je przekuć w korzyść walutową. Koszt: 95 zł!
Fundusze niskiego ryzyka rynków zagranicznych. Fundusze pieniężne, gotówkowe, obligacji rynku zagranicznych. Jak działają? Jak wykorzystać ryzyko walutowe? Strategie i techniki inwestowania, zasady budowy portfela. Koszt: 45 zł!

Lub cały pakiet 3 szkoleń w cenie 145 zł. Szkolenia prowadzę online (na żywo) z możliwością zadawania pytań i dyskusji. Jeżeli nie możesz uczestniczyć w szkoleniu na żywo – nic się nie stało. Nagranie dostępne będzie do oglądania także w wersji offline (w postaci filmu udostępnionego uczestnikom szkolenia).

Szczególnie polecam: szkolenie o funduszach rynków zagranicznych

Jeżeli w Twoim produkcie inwestycyjnym posiadasz dostęp do funduszy inwestycyjnych rynków zagranicznych to szkolenie pozwoli Tobie poprawnie wykorzystać możliwości, które te fundusze kryją. Jeżeli wydaje Ci się, że w funduszu obligacji wycenianym w USD zarabiasz na wzroście ceny dolara to zdecydowanie zapraszamy do udziału w szkoleniu. Niestety w ponad 90% przypadków kurs dolara lub euro do złotówki nie ma tu znaczenia. Ba… pokażę przykłady funduszy dostępnych m.in. w polisach inwestycyjnych Axa/ Nordea/ Generali gdzie… wzrost ceny USD skutkować będzie stratami w Twoim portfelu!

[stextbox id=”info”]Jeżeli to zdanie jest dla Ciebie zaskoczeniem to znak, że możesz popełniać ten błąd, który powoduje, że wielu inwestorów podejmuje błędne decyzje na rynku funduszy zagranicznych. Jeżeli analiza ryzyka walutowego, którą zobaczysz na szkoleniu Cię nie przekona –otrzymasz zwrot dwukrotności ceny szkolenia.[/stextbox]

Fundusze zagraniczne to świetny sposób na budowanie dodatkowych zysków. Warto jednak wiedzieć jak do tematu podejść w sposób poważny.

Zawartość szkolenia to jeden z ważnych elementów płatnych szkoleń stacjonarnych „Fundusze to nie lokata” (najbliższe edycje sprawdzisz tutaj). To wiedza, która pozwoli uniknąć błednych decyzji na rynku funduszy zagranicznych, a jednocześnie pokazująca jak łatwozarabiać znacznie więcej niż fundusze rynku krajowego – przy niewielkim ryzyku.

Paradoksalnie – fundusze rynków zagranicznych, mimo ryzyka walutowego są bardziej bezpieczne niż fundusze rynku polskiego. Pod jednym warunkiem: że dobrze rozumiemy i interpetujemy ryzyko walutowe oraz odpowiednio wykorzystujemy to ryzyko, oraz wiedzę o tych funduszach aby świadomie zarabiać, zamiast tracić z powodu błędnej wiedzy – a ta akurat wiedza często się na rynku pojawia.

Bez tej dodatkowej wiedzy (prostej, wcale nie jest skomplikowana) nawet korzystanie z Ocen Funduszy czy Listy Okazji nie wystarczy.

Szkolenia na żywo. Wystarczy się zalogować…

 

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz