Archiwum

Wypełnij prostą ankietę ? odbierz nagrody

Niedawno występowałem na konferencji „Problematyczne aspekty wdrożenia dyrektywy UCITS IV” gdzie zaprezentowałem wstępne wyniki (ponad 800 odpowiedzi) ankiety na temat oczekiwań inwestorów co do informacji udostępnianych przez TFI. Na początku listopada ostateczne wyniki tego badania przedstawię na konferencji „Nowelizacja Ustawy,o Funduszach Inwestycyjnych, najważniejsze zmiany, palące problemy”, a raport z badania prześlemy do wszystkich TFI. Oczywiście zostaną opublikowane na blogu.

Ankieta dostępna jest do końca października.

[stextbox id=”info”]Twój głos może coś zmienić! W zamian za wypełnienie ankiety przygotowałem kilka bonusów.[/stextbox]

Wypełnij ankietę

Ankieta dostępna jest na tej stronie.

Zawiera kilkanaście pytań na temat oceny informacji udostępnianych przez poszczególne fundusze inwestycyjne.

Wypełnienie ankiety zajmie nie więcej niż 15 minut. Nie jest to test wiedzy o funduszach. To kilkanaście ogólnych pytań kierowanych do prywatnych inwestorów.

Ankieta jest w pełni anonimowa

Po wypełnieniu ankiety wyświetli się strona zawierająca unikalny kod, który należy przesłać na adres ankieta@opiekuninwestora.pl jako potwierdzenie wypełnienia ankiety.

Po ostatnim pytaniu pojawi się także instrukcja w jaki sposób otrzymać bonusy.

Wyniki ankiety będą zaprezentowane branży funduszy

Rok temu na podobnej konferencji brałem udział w zamykającym Panelu Dyskusyjnym, podczas którego przedstawiciele funduszy inwestycyjnych sceptycznie podchodzili do celowości tworzenia ujednoliconego dokumentu opisującego każdy z funduszy.

Twój głos w ankiecie będzie miał przełożenie na to, co usłyszą z mojej strony fundusze inwestycyjne.

Każdy, kto dokładnie wypełni ankietę otrzyma:

  • mój wykład, prezentację oraz raport będący podsumowaniem ankiety
  • dodatkowe materiały z obu konferencji (w zakresie, w jakim zgodzą się na to prelegenci). Te materiały nie będą dostępne w inny sposób. Nie będę ich udostępniał na blogu
  • kilka kodów rabatowych na usługi/ publikacje/ szkolenia portalu Opiekun Inwestora
  • i dodatkowo dla osób, które nie mają aktywnego abonamentu w portalu – 45 dni abonamentu w wersji Podstawowej (ta wersja zawiera nową funkcjonalność portalu: Top Listę Okazji Inwestycyjnych) .

Jak widzisz, przygotowałem naprawdę dużo wartościowych dodatków w zamian za kilkanaście minut Twojego czasu. Dlatego proszę o rzetelne i dokładne uzupełnienie pytań w ankiecie. Są naprawdę proste.

Pozdrawiam,

Remigiusz Stanisławek

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz