Archiwum

Abonament portalu Opiekun Inwestora gratis. Teraz dla każdego

Jeżeli przesuniesz Twoje oszczędności z funduszy inwestowanych na innych platformach (np. mBank, BossaFund itp) na platformę StarFunds otrzymasz abonament portalu Opiekun Inwestora gratis.

Przeniesienie środków może być zrealizowane bez konieczności wypłaty i ponownej wpłaty do funduszy!

wpis_starfundsStarFunds to otwarta platforma do inwestowania w fundusze inwestycyjne. Działa tak samo jak mBank, BossaFund – inwestowanie bez zobowiązań, bez żadnych opłat i prowizji. Oferta na dziś to ponad 180 funduszy, platforma ciągle się rozwija – dając świetne wsparcie w bieżącej obsłudze Inwestorów oferując także spotkania online czy też komentarze rynkowe.

Szczegółowe informacje o platformie StarFunds dostępne są na tej stronie.

Promocyjne warunki współpracy (we wrześniu i październiku)

Dla inwestorów, którzy przeniosą środki z innych platform do platformy StarFunds we wrześniu i październiku aktywujemy bezpłatny abonament ważny 6 miesięcy. Abonament w wersji Standard (to wersja środkowa abonamentów zawierająca dostęp do Okazji Inwestycyjnych). Bezpłatny abonament jest w pełni funkcjonalny, ograniczony do analiz funduszy dostępnych na platformie StarFunds (dopasowany do platformy StarFunds).

Jak uzyskać dostęp do dodatkowych materiałów / abonamentów

Wystarczy:

 1. Założyć bezpłatne konto na platformie StarFunds (www.starfunds.pl) -w górnym rogu link „Rejestracja”
 2. Po aktywacji konta przesłać na adres inwestycje@opiekuninwestora.pl numer Klienta StarFunds (NIK) – aby usprawnić proces proszę w tytule e-maila wpisać tylko jedno słowo „Starfunds
 3. Wpłacić środki na fundusze na platformie StarFunds
 4. Możemy pomóc przesunąć środki z innych platform bez konieczności wypłaty i ponownej wpłaty – wtedy w mailu ze zgłoszeniem proszę o dodanie takiej informacji.

Gdy potwierdzę wpłaty na rachunku StarFunds aktywuję odpowiedni poziom abonamentu w portalu Opiekun Inwestora.

Warunki współpracy

Dostęp do abonamentów portalu Opiekun Inwestora zależy od średniego salda na koncie StarFunds w danym miesiącu. Oczywiście nie obniżamy abonamentu przy niewielkich wahaniach w dół. Dodatkowo sprawdzana jest średnia z kwartału. Zapewniam, że drobne rozbieżności poniższych kwot zawsze traktujemy na korzyść inwestora

warunki-starfunds

Legenda:

 • *) Przy zakupie i odnawianiu abonamentu rocznego w wersji Podstawowej (w cenie 80 zł lub 100 zł) aktywuję dostęp do moich dodatkowych komentarzy wraz z materiałami edukacyjnymi
 • PORT_LDI – portfele (o różnym poziomie ryzyka) zarządzane przez licencjonowanych doradców inwestycyjnych StarFunds
 • Analizy RS– mój osobisty komentarz, analizy wybranych funduszy niskiego ryzyka w modelu ostrożnego inwestowania oraz materiały edukacyjne o tematyce funduszy niskiego ryzyka
 • Spotkania 1M – comiesięczne spotkania online omawiające inwestycje niskiego ryzyka (fundusze pieniężne, obligacji, obligacji korporacyjnych w tym obligacji skarbowych)

Oczywiście platforma StarFunds pozwala na inwestowanie także w fundusze mieszane, fundusze akcji czy też rynków zagranicznych.

Wersje abonamentów

 • Abonament ‚StarFunds’ – to wersja abonamentu Opiekuna Inwestora ograniczona wyłącznie do funduszy dostępnych na platformie StarFunds. Możliwa jest zmiana na abonament w pełnej wersji (na tym samym lub o jeden wyższym poziomie) w cenie 50% aktualnej ceny abonamentu w portalu Opiekun Inwestora
 • Abonament ‚Pełna wersja’ – to abonament Opiekuna Inwestora z dostępem do wszelkich platform inwestycyjnych

Poziomy abonamentów

 • Podst (Podstawowy)ranking funduszy w modelu dynamicznym, możliwość zdefiniowania powiadomień Kroczący Stop Loss, strategie automatyczne portalu Opiekun Inwestora (cena rynkowa: 107 zł rocznie)
 • Std (Standard) – dodatkowo Lista Okazji Inwestycyjnych oraz dodatkowe typy powiadomień (cena rynkowa: 167 zł rocznie)
 • Pro (Profesjonalny) -dodatkowe zaawansowane analizy dla pasjonatów inwestowania (cena rynkowa: 267 zł rocznie)

Dodatkowe pytania

Można zadawać w komentarzach.

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz

komentarzy 8

 • Abonament ‚Pełna wersja’ – to abonament Opiekuna Inwestora z dostępem do wszelkich platform inwestycyjnych.
  Czy to oznacza że mając w mBanku fundusze PKO i NN będę je również posiadał w StarFunds ?

  • Tak. Abonament w pełnej wersji to dostęp do pełnego abonamentu z wszystkimi platformami.
   Przenosząc fundusze będą te rejestry widoczne na StarFunds (a nie jednocześnie w obu miejscach). Przeniesienie środków jest bezobsługowe – po zgłoszeniu założenia konta wysyłam kontakt do osoby, która poprowadzi przez proces przeniesienia środków tak aby nie trzeba ich było wypłacać i potem wpłacać ponownie.
   Na dziś w StarFunds nie ma dostępnych funduszy NN ani funduszy PKO. Ale wraz z rozwojem platformy zakładam, że się pojawią w przyszłości.

   • Jeszcze dla uściślenia. Rozumiem że zostaną przeniesione na platformę StarFunds i tam będą widoczne . ale co dalej , jeżeli nie ma ich dostępnych to czy to znaczy że będę je mógł tylko trzymać lub sprzedać , ale już nie przekonwertować na inne niż posiadam w portfelu . czy możliwa jest konwersja na posiadane w ramach platformy pomimo braku dostępności na w/w. I jeszcze jedno , czy możliwe jest otrzymanie screenów z platformy . aby móc ją porównać z mBankiem (kwestia wizualizacji historii transakcji) .Nie ukrywam że jestem „200% wzrokowcem” i „obrazki” są dla nie ważne.

    • Przenieść można rejestry tych funduszy, które są dostępne w StarFunds. Na tę chwilę przenieść NN i PKO nie można. Można zainwestować w fundusze innych TFI – i wtedy tradycyjnie konieczne są dwie operacje – sprzedaż funduszy w mBanku i przelew z własnego rachunku bankowego na rejestry funduszy w StarFunds. Screeny z platformy prześlę na e-mail.