Archiwum

8 marca, Warszawa – moje 3 wystąpienia na Uniwersytecie Warszawskim

Jutro na UW prowadzę trzy bezpłatne wykłady w ramach Dni Kariery. Są jeszcze wolne miejsca, zapisy na stronie: http://dnikariery.pl/szkolenia/warszawa

09:30-11:00 Magia Procentów ? czyli o czym często nie powie doradca finansowy.
11:30-13:00 Strategia Błękitnego Oceanu w praktyce.
13:30-15:00 Inwestowanie? Czy wpłacanie? Czyli kiedy inwestorzy (nie)świadomie tracą swoje pieniądze.


Każdy uczestnik otrzymuje nagrodę, można otrzymać także bezpłatne wejściówki (wartość 497 zł/ szt.) na ostatnie przed wakacjami szkolenie Fundusze To Nie Lokata: http://www.opiekuninwestora.pl/fundusze_to_nie_lokata,…

9:30-11:00 Magia Procentów ? czyli o czym nie powie doradca finansowy. Nie dlatego, że nie chce. Tego nie uczą na szkoleniach sprzedażowych.

Fundusze inwestycyjne ? to doskonały sposób na pomnażanie oszczędności. Pod jednym warunkiem: należy traktować je jak inwestycję. Poznasz te największe mity inwestowania do których będzie Cię przekonywał doradca finansowy. Zobaczysz jak łatwo manipulować liczbami. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne ? nie może zabraknąć Cię na spotkaniu.Na spotkaniu zagramy w kości aby sprawdzić czy rzut kością do gry (kości otrzymają uczestnicy od Opiekuna Inwestora) da zarobić więcej niż samodzielny wybór funduszy inwestycyjnych?

11:30-13:00 Strategia Błękitnego Oceanu w praktyce. Czyli jak stworzyć innowacyjny biznes na konkurencyjnym rynku. Przykłady z Polski i ze Świata.

Co ma wspólnego lód w kostkach z cementem i z kijem golfowym? Poznaj te 7 zasad dzięki którym stworzysz nowy produkt na bardzo konkurencyjnym rynku ? tak aby konkurencja stała się nieistotna. Sięgnij gdzie wzrok konkurencji nie sięga. Zapytaj twórcę portalu Opiekuna Inwestora ? modelowego wdrożenia strategii Błękitnego Oceanu w praktyce.

13:30-15:00 Inwestowanie? Czy wpłacanie? Przegląd największych błędów popełnianych przy wyborze produktu inwestycyjnego. Czyli kiedy inwestorzy (nie)świadomie tracą swoje pieniądze.

Oszczędzając na emeryturę lub przyszłość dzieci (wcześniej czy później dotyczyć to będzie także Ciebie) inwestorzy chcą usłyszeć, że są produkty gdzie wystarczy wpłacać i zarabiać 15% rocznie. Chcą usłyszeć … i to słyszą. I bez zastanowienia inwestują. Sprawdź jak łatwo (nie)świadomie tracić pieniądze nie mając wiedzy o produktach inwestycyjnych.
Przeprowadzimy prosty eksperyment aby udowodnić dlaczego studentki będą w przyszłości lepiej zarządzały własnymi finansami. Każdy uczestnik proszony jest o przyniesienie sprawnego długopisu ? wymaganego do realizacji tego ćwiczenia.

Szkolenia prowadzę osobiście,

Zapraszam,

Remigiusz Stanisławek
trener inwestycyjny
http://opiekuninwestora.pl

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz