Archiwum

Opiekun Inwestora: Okrągła 5-5-5 rocznica :) Rozdajemy abonamenty dla każdego!

Tak, już ponad 5 lat pomagamy zarządzać funduszami inwestycyjnymi. Pierwsze abonamenty oferowaliśmy w 2008 roku. Choć edukację na temat aktywnego zarządzania szerzymy od 2005/2006 roku. Historię firmy Opiekun Inwestora przybliżymy wkrótce. Dziś czas na informacje o promocjach, które przygotowaliśmy z tej okazji.

Dla przypomnienia: portal Opiekun Inwestora pomaga zarządzać funduszami inwestycyjnymi dla inwestujących w fundusze na platfomach mBanku, BossaFund a także w każdym z produktów inwestycyjnych Aegon, Axa, Skandia, Generali, ING Best Invest, Better Future, Compensa, HDI, Nordea, Uniqa itd.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz abonamentu – skorzystaj z poniższych promocji. A jeżeli abonament posiadasz – po zalogowaniu w portalu znajdziesz wyjątkową ofertę specjalną 🙂

Świętujcie razem z nami! 2 miesiące abonamentu gratis

oferta-1

Wybierz abonament Standard Możesz zamówić abonament standard na 14 miesięcy w cenie abonamentu rocznego. Otrzymujesz 2 miesiące gratis. Twoja inwestycja to 127 zł.
Zamówienie złożysz klikając ikonę Kup Teraz lub ten link.

Niezdecydowany? Przetestuj! 3 miesiące abonamentu gratis

oferta-2

Możesz zaprosić do testowania znajomych! Wystarczy przesłać dwie informacje:

1) Link do strony aktywacji bezpłatnego abonamentu: http://www.opiekuninwestora.pl/skocz/gratis

2) Kod promocyjny: OFERTA55

Bezpłatne szkolenia online (grudzień 2013)

W ramach cyklu bezpłatnych szkoleń z inwestowania, które realizujemy od kilku lat zapraszam na najbliższe wydarzenia.

Poniedziałek, 2.12.2013, godzina 21:00-22:00. Tytuł: Rajd świętego Mikołaja
Poniedziałek, 9.12.2013, godzina 21:00-22:00. Tytuł: Strategia Opiekun Zysku
Konferencja prowadzona jest przez Internet. To bardzo proste. Nie trzeba nic instalować. Wystarczy otworzyć stronę pokoju konferencyjnego (adres zostanie wysłany po rejestracji) oraz wpisać login  podając swoje Imię i Miasto np. Andrzej (Poznań) oraz hasło dostępu (które zostanie wysłane po rejestracji). Spotkanie ma formę prezentacji slajdów – z moim komentarzem. To także możliwość zadawania pytań, na które na bieżąco odpowiadam. Przykład  takiego szkolenia można obejrzeć na tej stronie.

Rejestracja

Aby uczestniczyć w szkoleniu należy zarejestrować się na stronie: edukacja.opiekuninwestora.pl
Na podany adres e-mail zostaną automatycznie wysłane informacje organizacyjne (takie jak adres internetowy szkolenia oraz hasło dostępu do pokoju szkoleniowego).

Twoje pytania?

Pytania można zadawać w trakcie konferencji. Ale – zapraszam do ich zadawania już teraz w komentarzach. Na te dodatkowe pytania będę udzielał odpowiedzi w trakcie spotkania.

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz

komentarze 4

  • czy posiadacze abonamentow nie powinni dostac przedluzenie czasu ich trwania o te 2 miesiace?

    Pozdrawiam
    Wojtek

    • Promocja dotyczy zarówno nowych użytkowników portalu jak i osób już posiadających abonament. Do każdego nowego zamówienia złożonego w czasie trwania promocji (dotyczy nowych zamówień) dodawane są dodatkowe abonamenty. Użytkownicy korzystający z portalu otrzymują do każdego zamówienia od 2-6 dodatkowych miesięcy (zależnie od ‚stażu’ w portalu).

  • czy będzie możliwość obejrzenia ostatniego webinara o rajdzie Mikołaja? niestety spóźniłem się a badzo chciałbym go obejrzeć i wysłuchać (jestem abonentem Opiekuna).