Szkolenia

Środa, 21.12.2011, 20:00. Bezpłatny webinar. "O co chodzi z rajdem Św. Mikołaja"?

Od wielu lat pod koniec roku prasa, inwestorzy, telewizja poruszają temat „Rajdu Świętego Mikołaja”.  Podobno inwestorzy w grudniu chętnie kupują akcje chcąc je sprzedać podczas wzrostów w styczniu. Podobno fundusze porządkują portfele aby przypodobać się inwestorom.

Tylko … skąd wiedzą o tym, że w styczniu będą wzrosty? Tego już dziennikarze nie tłumaczą…
Kto z czytelników sprawdził jak to było w ubiegłych latach? A może powinniśmy mówić o efekcie marca i rajdzie ferii zimowych w Wielkopolsce?

Niezależnie od tego, słysząc zewsząd o możliwej poprawie nastrojów na giełdach, nieważne czy w grudniu, kwietniu czy listopadzie warto czasem z takich prognoz skorzystać.

[stextbox id=”info”] Ba, ale jak to zrobić? Ja proponuję zasadę ograniczonego zaufania. To znaczy – ufaj, ale kontroluj. Na spotkaniu pokażę kilka zasad, które warto zastosować planując rajd Św. Mikołaja lub jakikolwiek inny rajd.[/stextbox]

Jak otrzymać kod do bezpłatnego szkolenia online?

Wypełnij formularz na stronie: edukacja.opiekuninwestora.plaby otrzymać dostęp do pokoju szkoleniowego oraz informacje o kolejnych spotkaniach online oraz dodatkowe materiały.System konferencji internetowej nie wymaga żadnej instalacji. Wystarczy podać kod dostępu, włączyć głośniki aby uczestniczyć w spotkaniu.

[stextbox id=”info”]Spotkanie na żywo jest bezpłatne. Dostęp do nagrań archiwalnych jest płatny. Nagrania dostępne będą na początku 2012 roku.[/stextbox]

Pytania, komentarze?

W trakcie spotkania w pierwszej kolejności będę odpowiadał na pytania zadane na blogu. Zapraszam do komentowania i zadawania pytań.

pozdrawiam,

Remigiusz Stanisławek
trener inwestycyjny

O autorze

Remigiusz Stanisławek

Witaj, z tej strony Remigiusz. Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Czasem opiszę jakąś aferę :) Fundusze to nie lokata. To inwestycja. A inwestycją trzeba zarządzać. Ale wystarczy odrobina podstawowej wiedzy aby skutecznie inwestować. Jeżeli Twoje pieniądze są dla Ciebie ważne - może warto poświęcić im nieco więcej czasu?

Zostaw komentarz