Strona główna Rodzinne Finanse - zarabiaj 6-10% w produktach bezobsługowych

Rodzinne Finanse - zarabiaj 6-10% w produktach bezobsługowych

Od 11 lat pomagam inwestorom świadomie pomnażać oszczędności, planować finanse i zabezpieczać najbliższych.

Każdy może zarabiać na rynku finansowym

Pod warunkiem, że zamiast ufać ‚slajdom sprzedażowym’ jest gotów poświęcić kilka godzin na dobór produktów do portfela. Chcesz dokładnie wiedzieć w co inwestujesz i jak zabezpieczane są ryzyka w bezobsługowych produktach inwestycyjnych? Porozmawiajmy!  
Zapraszam: Remigiusz Stanisławek, certyfikowany doradca finansowy EAFP, KNF11339231/P, jedyny w Polsce doradca z 4-krotnym tytułem MDRT TopOfTheTable

Panie Remigiuszu – a Pan gdzie inwestuje?

Moja odpowiedź od zawsze jest taka sama: wszystkie moje oszczędności na rynku kapitałowym inwestuję w produkty z mojej oferty. A moją teczkę inwestycji (kwota 7 cyfrowa) można przejrzeć u mnie w biurze w Poznaniu.

Kim jest Remigiusz Stanisławek?

Przygotowałem dla Ciebie krótkie video. Poznasz kim jestem i co mogę zaoferować dla inwestorów.

Poznaj Elitarne Produkty Inwestycyjne

W mojej ofercie znajdziesz Elitarne Produkty Inwestycyjne - często takie, które nie są dostępne w bankach. Dlaczego? Ponieważ bank z zasady swojego działania musi oferować produkty masowe.

Czym moja oferta różni się od tej dostępnej w banku?

Bank musi oferować produkty masowe Jeżeli posiadasz większy kapitał, z pewnością Twój bank regularnie odzywa się do Ciebie z różnymi zamkniętymi propozycjami niemalże "gwarantowanych" zysków. I zawsze jest to oferta last minute.