Uwaga. Dzisiejszy warsztat o funduszach zagranicznych zostaje przełożony o tydzień. Nowa data to 11.05.2011.

Wiem, że wiele osób na ten warsztat czekało – dlatego jako formę rekompensaty mamy następującą propozycję: wszyscy uczestnicy szkolenia online za dwa tygodnie, które nie mają jeszcze wykupionego abonamentu w portalu otrzymają 3 miesięczny dostęp do wersji „Standard”. Szczegóły – przekażę w trakcie internetowych warsztatów.

W marcu 2011 poprowadziłem internetowy warsztat Magia Procentów. Uczestniczyło ponad 500 słuchaczy.  Stąd decyzja o kontynuowaniu projektu. Raz lub dwa razy w miesiącu poprowadzę kolejne warsztaty. 11 maja (środa) w godzinach 20:30 do 22:30 będzie można bezpłatnie posłuchać wykładu o funduszach zagranicznych. Już dziś zachęcam do zadawania pytań w komentarzach do tego artykułu. Na najciekawsze odpowiem w trakcie spotkania.

Fundusze zagraniczne – jak się za to zabrać?

Plan szkolenia:

Czym fundusze zagraniczne różnią się od krajowych?
Gdzie inwestują? Czyli dziwne skróty BRIC, MENA itd
Co fundusze ukrywają w statucie?
Czy fundusz „GOLD” inwestuje w złoto?
Na deser przykład prostej strategii inwestowania.

[stextbox id=”alert” caption=”I najbardziej zaskakujący element szkolenia…”]Dlaczego dla ponad 95% funduszy zagranicznych wycenianych w USD lub EUR kurs tych walut nie ma dla naszych zysków absolutnie żadnego znaczenia![/stextbox]

Warsztaty prowadzę na platformie Virtual Study

To platforma edukacyjna stworzona przez studentów, projekt non-profit.

Aby skorzystać z warsztatów wystarczy zarejestrować się (bezpłatnie) w portalu www.virtualstudy.pl i zapoznać się z jego działaniem: http://www.virtualstudy.pl/faq

Oprogramowanie do konferencji to bezpłatny system firmy Microsoft

Warsztaty odbywają się za pośrednictwem platformy LiveMeeting. Instalacja jest bardzo prosta. Wystarczy kilka kliknięć myszą aby mieć dostęp do aplikacji.

Warto przetestować to przed warsztatem – otrzymałem kilkadziesiąt sygnałów o problemach z instalacją, które uniemożliwiły udział w spotkaniu online. W razie problemów proszę o kontakt bezpośrednio z administratorami Virtual Study.

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here